Vikimõisa OÜ
Registrisse kantud 14817839Vikimõisa OÜ (registrikood 14817839) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68111). 2025. aasta müügitulu oli 188 115 eurot ja puhaskasum 1 589 649 eurot, bilansimaht 5 652 935 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Ivar Vahter. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.10.2019 (7 a 0 k) · Veskiposti tn 2, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE102195774 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102195774
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 845,0 % | 2024: 17,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 55,8 % | 2024: 1,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,4 % | 2024: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 9,9 |
| Müügitulu kasv | −13,1 % | 2024: +76,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 188 115 | 216 393 | 122 417 | 14 941 545 | 105 512 | – |
| Puhaskasum | 1 589 649 | 37 866 | -174 736 | 4 768 072 | -857 848 | -404 110 |
| Käibevara | 886 759 | 344 670 | 1 668 195 | 3 876 317 | 12 739 405 | 5 767 996 |
| Põhivara | 4 766 176 | 2 066 949 | 2 066 949 | 4 244 449 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 652 935 | 2 411 619 | 3 735 144 | 8 120 766 | 12 739 405 | 5 767 996 |
| Kohustised kokku | 2 803 799 | 34 840 | 671 691 | 4 062 152 | 13 448 863 | 5 619 606 |
| Omakapital | 2 849 136 | 2 376 779 | 3 063 453 | 4 058 614 | -709 458 | 148 390 |
| Kasumimarginaal | 845,0 % | 17,5 % | -142,7 % | 31,9 % | -813,0 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 886 759 € · 15,7 %
- Põhivara 4 766 176 € · 84,3 %
- Lühiajalised kohustised 2 803 799 € · 49,6 %
- Omakapital 2 849 136 € · 50,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 91 881 € | 0 € | 74 899 € | 0 |
| II kv 2026 | 47 971 € | 0 € | 74 899 € | 0 |
| I kv 2026 | 43 102 € | 0 € | 74 899 € | 0 |
| IV kv 2025 | 10 841 € | 0 € | 74 899 € | 0 |
| III kv 2025 | 39 769 € | 0 € | 74 899 € | 0 |
| II kv 2025 | 12 591 € | 0 € | 74 899 € | 0 |
| I kv 2025 | 49 815 € | 0 € | 264 810 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 039 € | 0 € | 76 313 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 30 627 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 122,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 24 966 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaido Jõeleht
- OÜ Kaamos Ehitus Tegelik kasusaaja
- Revali Residentsid OÜ Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Kaamos Kinnisvara Tegelik kasusaaja
- Vikimõisa Arenduse OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ KESA-AGRO Osanik
- OÜ Tammsaare Ärikeskus Tegelik kasusaaja
- METSATERVENDUSE OSAÜHING Tegelik kasusaaja
- Kaamos Energy OÜ Tegelik kasusaaja
-
Aktsiaselts Kaamos Kinnisvara
- OÜ Kaamos Ehitus Osanik
- Revali Residentsid OÜ Osanik
- OÜ Tammsaare Ärikeskus Osanik
- Kaamos SPV 1 OÜ Osanik
- E16 Ärimaja OÜ Osanik
- T51 Ärimaja OÜ Osanik
- Novedigi Energiatootmine OÜ Osanik
- Tindi Majad OÜ Osanik
-
Ivar Vahter
- Revali Residentsid OÜ Juhatuse liige
- Aktsiaselts Kaamos Kinnisvara Juhatuse liige
- Vikimõisa Arenduse OÜ Juhatuse liige
- OÜ Tammsaare Ärikeskus Juhatuse liige
- Kaamos SPV 1 OÜ Juhatuse liige
- E16 Ärimaja OÜ Juhatuse liige
- T51 Ärimaja OÜ Juhatuse liige
- Kodupargi OÜ Juhatuse liige
Varasemad isikud (9)
- Alo Nõmmik · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
- Ivar Vahter · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
- Juulika Vahter · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
- Mait Mengel · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
- Marek Pohla · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
- Mari Verrev · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
- Priit Uustulnd · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
- Reimo Rootsma · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
- Teele Jõeleht · Tegelik kasusaaja · kuni 12.10.2026
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Vikimõisa Arenduse OÜ | 67 % | 1 675 € | 16.08.2023 | 7 144 705 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (16)
-
-
Rannamõisa OT OÜ 10 %
Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.10.2026ui.event.beneficial_owner_changed
-
26.06.2026Muutmiskanne Ä 50129727 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50129727 / 7
-
26.09.2022Muutmiskanne Ä 50129727 / 6
-
20.09.2022Muutmiskanne Ä 50129727 / 5
-
18.08.2022Muutmiskanne Ä 50129727 / M1
-
28.06.2021Muutmiskanne Ä 50129727 / 4
-
07.01.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50129727 / 3
-
12.08.2020Muutmiskanne Ä 50129727 / 2
-
03.10.2019Esmakanne Ä 50129727
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |