AstraZeneca Eesti OÜ
Registrisse kantud 11733875AstraZeneca Eesti OÜ (registrikood 11733875) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 6 969 720 eurot ja puhaskasum 393 516 eurot, bilansimaht 5 494 103 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: ASTRAZENECA CONTINENT B.V. Juhatuse liikmed on Kati Naber, Michal Wronka, Triin Parik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2009 (17 a 0 k) · Valukoja tn 8/1, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101326007 · osakapital 690 246 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101326007
- Osakapital
- 690 246 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,6 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,6 % | 2024: 9,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,7 % | 2024: 67,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +10,8 % | 2024: +23,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 969 720 | 6 287 586 | 5 087 993 | 3 959 038 | 3 045 823 | 2 494 087 | 2 335 467 |
| Puhaskasum | 393 516 | 306 284 | 286 262 | 295 388 | 249 746 | 162 948 | 85 301 |
| Käibevara | 5 305 324 | 4 906 842 | 4 265 365 | 3 813 683 | 3 163 707 | 2 713 310 | 2 403 520 |
| Põhivara | 188 779 | 15 422 | 18 177 | 25 621 | 25 519 | 32 486 | 32 299 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 494 103 | 4 922 264 | 4 283 542 | 3 839 304 | 3 189 226 | 2 745 796 | 2 435 819 |
| Kohustised kokku | 1 775 753 | 1 597 430 | 1 264 992 | 1 107 016 | 752 326 | 558 642 | 411 613 |
| Omakapital | 3 718 350 | 3 324 834 | 3 018 550 | 2 732 288 | 2 436 900 | 2 187 154 | 2 024 206 |
| Kasumimarginaal | 5,6 % | 4,9 % | 5,6 % | 7,5 % | 8,2 % | 6,5 % | 3,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 305 324 € · 96,6 %
- Põhivara 188 779 € · 3,4 %
- Lühiajalised kohustised 1 775 753 € · 32,3 %
- Omakapital 3 718 350 € · 67,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 438 231 € | 451 443 € | 1 850 148 € | 47 |
| II kv 2026 | 694 225 € | 722 105 € | 1 948 724 € | 47 |
| I kv 2026 | 365 564 € | 377 589 € | 1 692 131 € | 50 |
| IV kv 2025 | 438 532 € | 437 741 € | 1 909 477 € | 44 |
| III kv 2025 | 427 909 € | 446 826 € | 1 802 078 € | 58 |
| II kv 2025 | 698 790 € | 732 093 € | 1 931 685 € | 45 |
| I kv 2025 | 351 255 € | 364 634 € | 1 526 637 € | 49 |
| IV kv 2024 | 349 002 € | 362 932 € | 1 380 973 € | 43 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 146 077 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 150 481 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 616 716 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 157 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 6 969 720 €
- 5. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 32,3 %
- 6. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 6 969 720 €
- 6. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 3 tk
- 15. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 82) 3 718 350 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubastrazeneca.ee · veebileht ei avanenud 18.10.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.02.2025Muutmiskanne Ä 10135171 / 19
-
16.08.2024Muutmiskanne Ä 10135171 / 18
-
16.12.2021Muutmiskanne Ä 10135171 / 17
-
30.11.2018Muutmiskanne Ä 10135171 / 16
-
12.10.2018Muutmiskanne Ä 10135171 / 15
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10135171 / 14
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10135171 / 13
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10135171 / 12
-
11.09.2017Muutmiskanne Ä 10135171 / 11
-
30.05.2017Muutmiskanne Ä 10135171 / 10
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10135171 / 9
-
10.09.2015Muutmiskanne Ä 10135171 / 8
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |