Natuke OÜ
Registrisse kantud 11781650Natuke OÜ (registrikood 11781650) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Levala küla, tegevusala puu- ja köögivilja hulgimüük (EMTAK 46311). 2025. aasta müügitulu oli 1 216 931 eurot ja puhaskasum 42 408 eurot, bilansimaht 396 568 eurot. Juhatuse liige on Leonid Vlasjuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.11.2009 (16 a 10 k) · Saileri, Levala küla, 44402
Registriandmed KMKR EE102595196 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102595196
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puu- ja köögivilja hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,5 % | 2024: 16,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,2 % | 2024: 84,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,2 % | 2024: 71,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | +5,3 % | 2024: +521,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 216 931 | 1 155 404 | 185 884 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 42 408 | 193 783 | 33 655 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 390 782 | 323 033 | 94 452 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Põhivara | 5 786 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 396 568 | 323 033 | 94 452 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Kohustised kokku | 134 166 | 93 039 | 58 241 | – | – | – | – |
| Omakapital | 262 402 | 229 994 | 36 211 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Kasumimarginaal | 3,5 % | 16,8 % | 18,1 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 390 782 € · 98,5 %
- Põhivara 5 786 € · 1,5 %
- Lühiajalised kohustised 134 166 € · 33,8 %
- Omakapital 262 402 € · 66,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 72 506 € | 2 552 € | 602 681 € | 4 |
| II kv 2026 | 75 903 € | 2 163 € | 588 748 € | 4 |
| I kv 2026 | 65 706 € | 4 430 € | 561 878 € | 4 |
| IV kv 2025 | 63 913 € | 3 923 € | 520 149 € | 4 |
| III kv 2025 | 65 245 € | 1 337 € | 556 512 € | 4 |
| II kv 2025 | 61 644 € | 3 229 € | 529 447 € | 2 |
| I kv 2025 | 59 650 € | 667 € | 525 056 € | 3 |
| IV kv 2024 | 59 756 € | 1 845 € | 487 124 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 24 169 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 851 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 3,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 200 894 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 409 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Leonid Vlasjuk
- Osaühing Leovandar Grupp Juhatuse liige
- Sailer Group OÜ Tegelik kasusaaja
- IMM grupp OÜ Juhatuse liige
-
Raguil Kwiatkowski
- Sailer Group OÜ Osanik
- IMO Holding OÜ Osanik Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Rakvere vald 3 tk
- 18. Kõige pikema staažiga juhatused · Rakvere vald 13,4 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.04.2026Muutmiskanne Ä 40024945 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40024945 / 7
-
10.03.2023Muutmiskanne Ä 40024945 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40024945 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40024945 / 4
-
11.06.2013Muutmiskanne Ä 40024945 / 3
-
07.11.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 40024945 / M1
-
26.11.2009Muutmiskanne Ä 24945 / 2
-
25.11.2009Esmakanne Ä 24945
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |