MTech OÜ
Registrisse kantud 11799590MTech OÜ (registrikood 11799590) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Aravete alevik, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 1 250 eurot ja puhaskasum -729 eurot, bilansimaht 34 301 eurot. Juhatuse liige on Vello Raju. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.12.2009 (16 a 10 k) · Kangrumäe tn 3, Aravete alevik, 73501
Registriandmed KMKR EE101534006 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101534006
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -58,3 % | 2024: -424,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,3 % | 2024: -21,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,0 % | 2024: 39,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +98,4 % | 2024: −73,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −20,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 250 | 630 | 2 370 | 4 290 | 4 010 | 4 035 | 4 075 |
| Puhaskasum | -729 | -2 677 | -178 | 581 | 959 | 1 945 | 1 981 |
| Käibevara | 22 965 | 22 522 | 19 766 | 18 680 | 27 428 | 24 632 | 22 944 |
| Põhivara | 11 336 | 8 509 | 7 942 | 9 206 | 10 877 | 2 564 | 2 307 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 301 | 31 031 | 27 708 | 27 886 | 38 305 | 27 196 | 25 251 |
| Kohustised kokku | 22 646 | 18 647 | 12 647 | 12 647 | 23 646 | 13 497 | 13 497 |
| Omakapital | 11 655 | 12 384 | 15 061 | 15 239 | 14 659 | 13 699 | 11 754 |
| Kasumimarginaal | -58,3 % | -424,9 % | -7,5 % | 13,5 % | 23,9 % | 48,2 % | 48,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 22 965 € · 67,0 %
- Põhivara 11 336 € · 33,0 %
- Lühiajalised kohustised 22 646 € · 66,0 %
- Omakapital 11 655 € · 34,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 66,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 520 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 135 € | 0 € | 730 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rauno Raju
- Enefit Power OÜ Tegelik kasusaaja
- SU OÜ Tegelik kasusaaja
- Roheline Energia OÜ Juhatuse liige
-
Riina Raju
- Tallinn, Ehitajate tee 40 // 42 // 44 // 46 korteriühistu Juhatuse liige
- SU OÜ Tegelik kasusaaja
- Fulumira OÜ Tegelik kasusaaja
- Roheline Energia OÜ Osanik
-
Vello Raju
- SU OÜ Juhatuse liige
- Roheline Energia OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKangrumäe tn 3, Aravete alevik, 73501
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubtehnikanurk.eu · veebileht ei vastanud 20.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30040942 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30040942 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30040942 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 30040942 / 5
-
30.12.2013Muutmiskanne Ä 30040942 / 4
-
26.04.2012Muutmiskanne Ä 30040942 / 3
-
09.04.2012Muutmiskanne Ä 30040942 / M1
-
05.02.2010Muutmiskanne Ä 40942 / 2
-
03.12.2009Esmakanne Ä 40942
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |