SU OÜ
Registrisse kantud 12204713SU OÜ (registrikood 12204713) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 22 471 eurot ja puhaskasum -3 608 eurot, bilansimaht 52 222 eurot. Juhatuse liige on Vello Raju. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2011 (14 a 10 k) · Sõpruse pst 18, Tallinn, 10615
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,1 % | 2024: -31,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -48,2 % | 2024: -67,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,3 % | 2024: 12,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −5,8 % | 2024: −10,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 471 | 23 844 | 26 600 | 18 318 | 17 597 | 17 196 | 16 056 |
| Puhaskasum | -3 608 | -7 455 | -6 683 | -3 252 | 4 243 | 2 925 | 7 319 |
| Käibevara | 13 269 | 26 211 | 15 661 | 7 523 | 3 308 | 19 611 | 6 152 |
| Põhivara | 38 953 | 64 443 | 67 070 | 59 680 | 51 590 | 53 071 | 45 347 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 52 222 | 90 654 | 82 731 | 67 203 | 54 898 | 72 682 | 51 499 |
| Kohustised kokku | 44 739 | 79 563 | 64 185 | 41 973 | 26 416 | 48 443 | 30 185 |
| Omakapital | 7 483 | 11 091 | 18 546 | 25 230 | 28 482 | 24 239 | 21 314 |
| Kasumimarginaal | -16,1 % | -31,3 % | -25,1 % | -17,8 % | 24,1 % | 17,0 % | 45,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 269 € · 25,4 %
- Põhivara 38 953 € · 74,6 %
- Lühiajalised kohustised 44 739 € · 85,7 %
- Omakapital 7 483 € · 14,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 85,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rauno Raju
- Enefit Power OÜ Juhatuse liige
- MTech OÜ Tegelik kasusaaja
- Roheline Energia OÜ Tegelik kasusaaja
-
Riina Raju
- Tallinn, Ehitajate tee 40 // 42 // 44 // 46 korteriühistu Juhatuse liige
- Fulumira OÜ Juhatuse liige
- MTech OÜ Tegelik kasusaaja
- Roheline Energia OÜ Osanik
-
Vello Raju
- MTech OÜ Juhatuse liige
- Roheline Energia OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubsu.ee · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10163336 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10163336 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10163336 / 5
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10163336 / 4
-
21.08.2014Muutmiskanne Ä 10163336 / 3
-
13.08.2014Muutmiskanne Ä 10163336 / M1
-
30.12.2013Muutmiskanne Ä 10163336 / 2
-
13.12.2011Esmakanne Ä 10163336
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |