Rotermann City OÜ
Registrisse kantud 11917871Rotermann City OÜ (registrikood 11917871) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 9 264 187 eurot ja puhaskasum -608 150 eurot, bilansimaht 203 247 006 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: PEREKOND SÕÕRUMAA OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Anneli Jakobi, Kaarel Loigu, Kristo Kokk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2010 (16 a 6 k) · Rotermanni tn 8, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102069965 · osakapital 2 601 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102069965
- Osakapital
- 2 601 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,6 % | 2024: 68,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,9 % | 2024: 9,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,7 % | 2024: 45,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +17,7 % | 2024: −0,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 264 187 | 7 870 366 | 7 914 575 | 7 442 579 | 5 461 399 | 4 974 327 | 5 609 034 |
| Puhaskasum | -608 150 | 5 383 946 | 2 712 803 | 17 730 665 | 3 698 186 | 1 602 757 | 3 975 274 |
| Käibevara | 2 775 394 | 2 346 775 | 3 011 073 | 2 743 319 | 2 554 555 | 2 374 531 | 2 016 588 |
| Põhivara | 200 471 612 | 126 075 325 | 121 337 673 | 119 130 967 | 105 155 288 | 78 416 765 | 79 424 865 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 203 247 006 | 128 422 100 | 124 348 746 | 121 874 286 | 107 709 843 | 80 791 296 | 81 441 453 |
| Kohustised kokku | 132 820 101 | 69 703 732 | 71 014 324 | 71 252 667 | 74 818 889 | 53 347 581 | 55 600 495 |
| Omakapital | 70 426 905 | 58 718 368 | 53 334 422 | 50 621 619 | 32 890 954 | 27 443 715 | 25 840 958 |
| Kasumimarginaal | -6,6 % | 68,4 % | 34,3 % | 238,2 % | 67,7 % | 32,2 % | 70,9 % |
Kontsern 2019–2024 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 870 366 | 7 914 575 | 5 461 399 | 4 981 827 | 5 609 034 |
| Puhaskasum | 18 873 889 | 2 144 570 | 3 698 186 | 1 950 754 | 5 909 984 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 179 624 415 | 144 726 372 | 107 709 843 | 98 421 578 | 90 187 957 |
| Kohustised kokku | 108 589 359 | 92 565 205 | 74 818 889 | 69 228 810 | 62 945 943 |
| Omakapital | 71 035 056 | 52 161 167 | 32 890 954 | 29 192 768 | 27 242 014 |
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 775 394 € · 1,4 %
- Põhivara 200 471 612 € · 98,6 %
- Lühiajalised kohustised 4 508 964 € · 2,2 %
- Pikaajalised kohustised 128 311 137 € · 63,1 %
- Omakapital 70 426 905 € · 34,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 565 967 € | 305 € | 3 673 420 € | 0 |
| II kv 2026 | 572 931 € | 188 € | 3 690 215 € | 0 |
| I kv 2026 | 455 989 € | 8 € | 3 890 802 € | 0 |
| IV kv 2025 | 91 238 € | 42 € | 3 247 528 € | 0 |
| III kv 2025 | 233 134 € | 6 € | 3 298 340 € | 0 |
| II kv 2025 | 57 479 € | 0 € | 2 618 990 € | 0 |
| I kv 2025 | 386 847 € | 0 € | 2 677 039 € | 0 |
| IV kv 2024 | 381 776 € | 0 € | 2 451 114 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 188 656 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 102 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 224 473 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Sõõrumaa
- Forus Security AS Tegelik kasusaaja
- BILDGREN Ehitus OÜ Tegelik kasusaaja
- Forus Takso Eesti AS Tegelik kasusaaja
- Park Tondi Residentsid OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Tondi Tennisekeskus Tegelik kasusaaja
- AS Signaal TM Tegelik kasusaaja
- Forus Heakord OÜ Tegelik kasusaaja
- AS AUDENTES Tegelik kasusaaja
-
Kristo Kokk
- Park Tondi Residentsid OÜ Juhatuse liige
- US Real Estate OÜ Juhatuse liige
- Foorum Keskus OÜ Juhatuse liige
- Digismart Arendus OÜ Juhatuse liige
-
Kaarel Loigu
- US Real Estate OÜ Juhatuse liige
- Vivatex Holding OÜ Juhatuse liige
- Kadaka 63 OÜ Juhatuse liige
- Kaell OÜ Osanik
- Tabasalu Palliklubi Juhatuse liige
- LOIX4 OÜ Tegelik kasusaaja
- Post Platz OÜ Juhatuse liige
- Talsinki Residences OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| A3 Arendus OÜ | 100 % | 19 822 € | 27.11.2025 | 77 032 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Perekond Sõõrumaa OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
A3 Arendus OÜ 100 %
Skeem
LEI 6488M1D75X7TT56I2P84
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 203 247 006 €
- 21. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 70 426 905 €
- 31. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 608 150 €
- 35. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 9 264 187 €
- 58. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Kinnisvara 65,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 56 624 | 461 046 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid SA · maksed 48 588 €
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 8 036 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.05.2026Muutmiskanne Ä 40029324 / 20
-
29.12.2025Muutmiskanne Ä 40029324 / 19
-
05.08.2025Muutmiskanne Ä 40029324 / 18
-
15.04.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 40029324 / M2
-
15.04.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 40029324 / 17
-
01.06.2021Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 40029324 / 15
-
13.07.2020Muutmiskanne Ä 40029324 / 14
-
17.01.2019Muutmiskanne Ä 40029324 / 13
-
05.12.2018Muutmiskanne Ä 40029324 / 12
-
30.05.2018Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 40029324 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40029324 / 10
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 40029324 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |