Forus Heakord OÜ
Registrisse kantud 16114102Forus Heakord OÜ (registrikood 16114102) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). 2025. aasta müügitulu oli 3 168 879 eurot, bilansimaht 1 226 568 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Forus Grupp OÜ. Juhatuse liige on Tarvo Priimägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.12.2020 (5 a 10 k) · Kadaka tee 63, Tallinn, 12915
Registriandmed KMKR EE102656093 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102656093
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | – | 2024: 0,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +26,1 % | 2024: +399,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 168 879 | 2 513 034 | 503 007 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | – | 1 403 | 2 739 | 0 | 0 |
| Käibevara | – | 241 952 | 338 690 | 0 | 2 500 |
| Põhivara | – | 865 574 | 810 906 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 226 568 | 1 107 526 | 1 149 596 | 0 | 2 500 |
| Kohustised kokku | – | 1 100 884 | 1 146 857 | – | – |
| Omakapital | – | 6 642 | 2 739 | 0 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | – | 0,1 % | 0,5 % | – | – |
2025: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 364 299 € | 226 362 € | 899 424 € | 219 |
| II kv 2026 | 380 976 € | 221 619 € | 888 897 € | 196 |
| I kv 2026 | 385 110 € | 222 804 € | 908 074 € | 195 |
| IV kv 2025 | 365 050 € | 225 347 € | 838 571 € | 196 |
| III kv 2025 | 361 347 € | 221 437 € | 777 516 € | 189 |
| II kv 2025 | 334 165 € | 207 436 € | 770 624 € | 177 |
| I kv 2025 | 315 672 € | 194 196 € | 735 144 € | 165 |
| IV kv 2024 | 299 705 € | 190 351 € | 706 029 € | 156 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 121 433 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 75 454 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 299 808 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 663 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Sõõrumaa
- Forus Security AS Tegelik kasusaaja
- BILDGREN Ehitus OÜ Tegelik kasusaaja
- Rotermann City OÜ Tegelik kasusaaja
- Forus Takso Eesti AS Tegelik kasusaaja
- Park Tondi Residentsid OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Tondi Tennisekeskus Tegelik kasusaaja
- AS Signaal TM Tegelik kasusaaja
- AS AUDENTES Tegelik kasusaaja
-
Forus Grupp OÜ
- Forus Haldus OÜ Osanik
- Forus Tehnika Rent OÜ Osanik
- OSAÜHING Trovatex Osanik
-
Tarvo Priimägi
- Tallinn, Möldre tee 8 korteriühistu Juhatuse liige
- MTÜ Sõbrad Olümpiale Tegelik kasusaaja
- KULLAMAA JAHI- JA KALAMEESTE SELTS Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Forus Grupp OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 95 tk
- 13. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 4 000 000 €
- 23. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 3 168 879 €
- 23. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 3 tk
- 44. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 26,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 666 | 1 753 |
| Müük avalikule sektorile | 90 402 | 116 325 |
| Toetused kokku | 1 666 | 1 753 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Laagna Gümnaasium · maksed 32 934 €
- Eesti Keele Instituut · maksed 20 860 €
- Eesti Töötukassa · maksed 10 643 €
- Pelgulinna Gümnaasium · maksed 10 537 €
- Tallinna 32. Keskkool · maksed 9 625 €
- Keeleamet · maksed 5 803 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 247 966 € ilma raamlepinguteta-
Sisekoristusteenuse tellimise raamhange 4 000 000 €Tallinna Linnavaraamet · 05.01.2026 · ühispakkumus · raamleping
-
Koristusteenuse tellimine 247 966 €Sihtasutus Tallinna Hambakliinik · 09.07.2025 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.09.2024Muutmiskanne Ä 50160384 / 9
-
04.10.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50160384 / 8
-
20.09.2023Muutmiskanne Ä 50160384 / 7
-
07.09.2023Muutmiskanne Ä 50160384 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50160384 / 5
-
31.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50160384 / 4
-
12.04.2021Muutmiskanne Ä 50160384 / 3
-
17.02.2021Muutmiskanne Ä 50160384 / 2
-
03.12.2020Esmakanne Ä 50160384
-
20.11.2020Esmakanne Ä 50160384 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |