RingIT OÜ
Registrisse kantud 12039823RingIT OÜ (registrikood 12039823) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 2 329 764 eurot ja puhaskasum 881 eurot, bilansimaht 705 067 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kaur Esnar, Taivo Türnpu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.01.2011 (15 a 9 k) · Roseni tn 10, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE101420547 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101420547
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: -3,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,2 % | 2024: -11,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,4 % | 2024: 66,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | +48,6 % | 2024: −14,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 329 764 | 1 567 549 | 1 842 844 | 2 176 866 | 1 890 613 | 1 330 603 | 1 311 363 |
| Puhaskasum | 881 | -49 037 | 14 774 | 245 367 | 268 207 | 109 090 | 107 671 |
| Käibevara | 632 187 | 523 083 | 567 197 | 722 689 | 769 792 | 716 331 | 573 494 |
| Põhivara | 72 880 | 140 861 | 214 209 | 177 664 | 122 444 | 53 206 | 58 635 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 705 067 | 663 944 | 781 406 | 900 353 | 892 236 | 769 537 | 632 129 |
| Kohustised kokku | 300 384 | 225 142 | 275 442 | 374 788 | 362 039 | 247 047 | 179 229 |
| Omakapital | 404 683 | 438 802 | 505 964 | 525 565 | 530 197 | 522 490 | 452 900 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | -3,1 % | 0,8 % | 11,3 % | 14,2 % | 8,2 % | 8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 632 187 € · 89,7 %
- Põhivara 72 880 € · 10,3 %
- Lühiajalised kohustised 300 384 € · 42,6 %
- Omakapital 404 683 € · 57,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 232 117 € | 172 311 € | 693 755 € | 27 |
| II kv 2026 | 212 154 € | 168 072 € | 545 731 € | 22 |
| I kv 2026 | 237 210 € | 171 078 € | 570 938 € | 22 |
| IV kv 2025 | 227 421 € | 161 235 € | 696 221 € | 21 |
| III kv 2025 | 208 295 € | 165 398 € | 548 466 € | 21 |
| II kv 2025 | 202 132 € | 165 612 € | 611 161 € | 22 |
| I kv 2025 | 153 502 € | 140 574 € | 387 073 € | 22 |
| IV kv 2024 | 158 458 € | 117 690 € | 474 408 € | 19 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 77 372 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 57 437 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 74,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 231 252 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 091 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Taivo Türnpu
- Fairown Holding OÜ Osanik
- TT Consulting OÜ Juhatuse liige
-
Kaur Esnar
- OÜ Newspirit Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Püü tn 4 korteriühistu Juhatuse liige
- MÕV OÜ Osanik
-
Gert Glükmann
- Das GL OÜ Tegelik kasusaaja
- Glükmann Holding OÜ Juhatuse liige
- Cut Solutions OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| RingIT OÜ | 9 % | 225 € | 02.09.2023 | 2 329 764 €2025 |
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 13 926 700 €
- 46. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 5 093 |
| Müük avalikule sektorile | 300 140 | 1 180 047 |
| Toetused kokku | 0 | 5 093 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · maksed 228 077 €
- Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 72 063 €
Riigihanked
6 lepingut 5 aastaga · 9 176 700 € ilma raamlepinguteta-
Eesti Energia AS · 07.10.2026
-
"Back-end arendaja roll" 7 500 000 €AKTSIASELTS EESTI LOTO · 12.05.2026 · 5 osa
-
Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · 17.02.2026 · ühispakkumus · raamleping
-
Back-end arendaja roll 750 000 €AKTSIASELTS EESTI LOTO · 20.01.2026 · 3 osa
-
Veebiarendja roll 250 000 €AKTSIASELTS EESTI LOTO · 27.11.2025
-
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · 21.10.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.01.2024Muutmiskanne Ä 10151417 / 17
-
03.01.2024Osanike muutmine Ä 10151417 / M5
-
14.12.2023Muutmiskanne Ä 10151417 / 16
-
13.12.2023Osanike muutmine Ä 10151417 / M4
-
06.12.2023Osanike muutmine Ä 10151417 / M3
-
02.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10151417 / 15
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10151417 / 14
-
10.06.2021Muutmiskanne Ä 10151417 / 13
-
12.11.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10151417 / 12
-
02.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10151417 / 10
-
02.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10151417 / 11
-
23.01.2018Muutmiskanne Ä 10151417 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |