APaint OÜ
Registrisse kantud 12070046APaint OÜ (registrikood 12070046) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 225 446 eurot ja puhaskasum -14 081 eurot, bilansimaht 33 749 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Bedrock Holdings OÜ. Juhatuse liige on Irina Teras. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.03.2011 (15 a 7 k) · Kiikri tn 6/2, Tallinn, 10159
Registriandmed KMKR EE101433178 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101433178
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,2 % | 2024: 7,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -95,3 % | 2024: 96,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,8 % | 2024: 60,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −36,0 % | 2024: +82,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 225 446 | 352 352 | 193 288 | 159 301 | 175 570 | 126 204 | 129 775 |
| Puhaskasum | -14 081 | 27 940 | 796 | -209 | -383 | -30 090 | -16 602 |
| Käibevara | 15 937 | 27 550 | 278 526 | 238 370 | 207 190 | 186 202 | 96 945 |
| Põhivara | 17 812 | 20 528 | 23 770 | 25 156 | 28 492 | 31 828 | 35 164 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 749 | 48 078 | 302 296 | 263 526 | 235 682 | 218 030 | 132 109 |
| Kohustised kokku | 18 976 | 19 224 | 301 382 | 263 408 | 235 355 | 217 320 | 101 309 |
| Omakapital | 14 773 | 28 854 | 914 | 118 | 327 | 710 | 30 800 |
| Kasumimarginaal | -6,2 % | 7,9 % | 0,4 % | -0,1 % | -0,2 % | -23,8 % | -12,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 937 € · 47,2 %
- Põhivara 17 812 € · 52,8 %
- Lühiajalised kohustised 18 976 € · 56,2 %
- Omakapital 14 773 € · 43,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 52,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 384 € | 4 488 € | 117 566 € | 2 |
| II kv 2026 | 4 309 € | 3 998 € | 29 199 € | 4 |
| I kv 2026 | 6 476 € | 4 152 € | 36 800 € | 2 |
| IV kv 2025 | 4 838 € | 4 953 € | 38 426 € | 1 |
| III kv 2025 | 9 545 € | 3 389 € | 57 005 € | 2 |
| II kv 2025 | 9 288 € | 6 260 € | 72 411 € | 2 |
| I kv 2025 | 12 211 € | 8 662 € | 90 167 € | 4 |
| IV kv 2024 | 11 280 € | 8 040 € | 98 383 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 128 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 496 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 70,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 39 189 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 438 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Bedrock Holdings OÜ
- Bedrock Trade OÜ Osanik
-
Irina Teras
- Bedrock Trade OÜ Osanik
- Jeka Community OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Get Money OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marek Lukasz Fraczyk
- Elevate OÜ Tegelik kasusaaja
- Bedrock Holdings OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Bedrock Holdings OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.07.2025Muutmiskanne Ä 10153598 / 8
-
30.04.2025Muutmiskanne Ä 10153598 / 7
-
23.04.2025Muutmiskanne Ä 10153598 / 6
-
21.04.2025Osanike muutmine Ä 10153598 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10153598 / 5
-
17.09.2019Muutmiskanne Ä 10153598 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10153598 / 3
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10153598 / 2
-
08.03.2011Esmakanne Ä 10153598
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |