Elevate OÜ
Registrisse kantud 12660233Elevate OÜ (registrikood 12660233) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 113 294 eurot ja puhaskasum -7 739 eurot, bilansimaht 154 973 eurot. Juhatuse liikmed on Marek Lukasz Fraczyk, Henri Toivar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.2014 (12 a 5 k) · Pärnu mnt 12, Tallinn, 10148
Registriandmed KMKR EE101720315 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101720315
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,8 % | 2024: 43,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -24,0 % | 2024: 55,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,8 % | 2024: 46,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,3 | 2024: 5,3 |
| Müügitulu kasv | −17,8 % | 2024: +24,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 294 | 137 834 | 110 377 | 90 811 | 132 205 | 237 846 | 89 185 |
| Puhaskasum | -7 739 | 59 573 | -3 960 | -76 663 | 118 758 | 120 486 | 31 163 |
| Käibevara | 38 806 | 35 690 | 29 402 | 54 448 | 69 654 | 143 559 | 46 131 |
| Põhivara | 116 167 | 195 080 | 186 590 | 203 192 | 157 273 | 1 979 | 1 039 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 154 973 | 230 770 | 215 992 | 257 640 | 226 927 | 145 538 | 47 170 |
| Kohustised kokku | 122 715 | 124 172 | 127 262 | 129 949 | 9 573 | 12 938 | 9 055 |
| Omakapital | 32 258 | 106 598 | 88 730 | 127 691 | 217 354 | 132 600 | 38 115 |
| Kasumimarginaal | -6,8 % | 43,2 % | -3,6 % | -84,4 % | 89,8 % | 50,7 % | 34,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 806 € · 25,0 %
- Põhivara 116 167 € · 75,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 309 € · 3,4 %
- Pikaajalised kohustised 117 406 € · 75,8 %
- Omakapital 32 258 € · 20,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 79,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 138 € | 2 220 € | 28 752 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 372 € | 2 220 € | 42 499 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 031 € | 2 220 € | 29 288 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 469 € | 2 960 € | 43 596 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 932 € | 4 440 € | 27 695 € | 0 |
| II kv 2025 | 10 344 € | 4 440 € | 12 676 € | 0 |
| I kv 2025 | 7 688 € | 4 353 € | 39 264 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 926 € | 4 179 € | 19 959 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 046 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 740 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 70,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 584 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Lukasz Fraczyk
- APaint OÜ Tegelik kasusaaja
- Bedrock Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
-
Henri Toivar
- Kuu Blu OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ KaHe Development Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.04.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10196004 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10196004 / 9
-
02.02.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10196004 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10196004 / 7
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10196004 / 6
-
27.07.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10196004 / 5
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10196004 / 4
-
10.08.2016Muutmiskanne Ä 10196004 / 3
-
01.08.2016Muutmiskanne Ä 10196004 / 2
-
29.07.2016Muutmiskanne Ä 10196004 / M1
-
13.05.2014Esmakanne Ä 10196004
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |