Simus OÜ
Registrisse kantud 12087816Simus OÜ (registrikood 12087816) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 256 957 eurot ja puhaskasum 951 eurot, bilansimaht 72 583 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksim Salamatin. Juhatuse liige on Maksim Salamatin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.04.2011 (15 a 6 k) · Peterburi tee 53, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101446932 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101446932
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: 8,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,6 % | 2024: 31,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,8 % | 2024: 67,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,7 | 2024: 4,1 |
| Müügitulu kasv | −0,1 % | 2024: +4,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 256 957 | 257 232 | 246 251 | 281 829 | 243 911 | 224 049 | 380 070 |
| Puhaskasum | 951 | 21 507 | 4 209 | 23 186 | 9 325 | -11 177 | 12 431 |
| Käibevara | 59 202 | 74 577 | 61 198 | 52 193 | 48 753 | 28 677 | 39 129 |
| Põhivara | 13 381 | 27 739 | 43 161 | 56 592 | 20 917 | 34 890 | 46 664 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 72 583 | 102 316 | 104 359 | 108 785 | 69 670 | 63 567 | 85 793 |
| Kohustised kokku | 12 495 | 33 179 | 44 229 | 52 864 | 36 935 | 40 157 | 51 206 |
| Omakapital | 60 088 | 69 137 | 60 130 | 55 921 | 32 735 | 23 410 | 34 587 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 8,4 % | 1,7 % | 8,2 % | 3,8 % | -5,0 % | 3,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 59 202 € · 81,6 %
- Põhivara 13 381 € · 18,4 %
- Lühiajalised kohustised 12 495 € · 17,2 %
- Omakapital 60 088 € · 82,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus põhitegevus 180 055 €
-
52269 Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad 76 902 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 333 € | 7 552 € | 59 026 € | 5 |
| II kv 2026 | 15 894 € | 6 913 € | 65 796 € | 6 |
| I kv 2026 | 11 670 € | 7 214 € | 53 213 € | 6 |
| IV kv 2025 | 14 528 € | 6 429 € | 72 005 € | 7 |
| III kv 2025 | 12 385 € | 6 705 € | 58 587 € | 6 |
| II kv 2025 | 12 032 € | 6 266 € | 66 598 € | 6 |
| I kv 2025 | 14 679 € | 6 772 € | 61 325 € | 6 |
| IV kv 2024 | 12 858 € | 5 889 € | 71 321 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 444 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 517 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 56,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 675 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 968 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10154900 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10154900 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10154900 / 4
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10154900 / 3
-
26.09.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10154900 / 2
-
07.04.2011Esmakanne Ä 10154900
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |