Targeting OÜ

Registrisse kantud 12092094
☆ Jälgi

Targeting OÜ (registrikood 12092094) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 87 706 eurot ja puhaskasum 5 693 eurot, bilansimaht 20 829 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 15.04.2011 (15 a 6 k) · Mustamäe tee 185, Tallinn, 12912

Müügitulu 2025
88 tuh €
↑ +70 % vs 2024
Puhaskasum 2025
5 693 €
↑ +0,2 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
2
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101443029 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101443029
Osakapital
3 000 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 10.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Elektripaigaldustööd
EMTAK 43211
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
20 829 €
↑ +45 % vs 2024
Omakapital 2025
14 393 €
↑ +65 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-25k025k50k75k100k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 6,5 % 2024: 11,0 %
Omakapitali tootlus (ROE) 39,6 % 2024: 65,3 %
Omakapitali osakaal varadest 69,1 % 2024: 60,7 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 3,2 2024: 2,5
Müügitulu kasv +70,0 % 2024: +36,3 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +14,9 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 87 706 51 581 37 850 31 652 30 099 43 771 50 231
Puhaskasum 5 693 5 680 7 6 897 -130 -4 556 -6 779
Käibevara 20 829 14 333 14 877 3 552 8 469 13 972 11 908
Põhivara – – – 0 0 0 0
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 20 829 14 333 14 877 3 552 8 469 13 972 11 908
Kohustised kokku 6 436 5 633 11 857 539 12 353 17 726 11 106
Omakapital 14 393 8 700 3 020 3 013 -3 884 -3 754 802
Kasumimarginaal 6,5 % 11,0 % 0,0 % 21,8 % -0,4 % -10,4 % -13,5 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 20 829 €
  • Käibevara 20 829 € · 100,0 %
Rahastus 20 829 €
  • Lühiajalised kohustised 6 436 € · 30,9 %
  • Omakapital 14 393 € · 69,1 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 3,2
Kohustised ÷ bilansimaht 30,9 %
Põhivara osakaal bilansimahust 0,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
2 752 €
↓ −45 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
2
2025: 2 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
02,5k5k7,5kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

010k20k30k40kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 2 752 € 2 892 € 30 341 € 2
II kv 2026 5 031 € 5 229 € 9 913 € 2
I kv 2026 6 007 € 4 989 € 25 860 € 2
IV kv 2025 5 771 € 5 408 € 24 041 € 2
III kv 2025 5 327 € 5 334 € 23 336 € 2
II kv 2025 5 364 € 5 100 € 21 366 € 2
I kv 2025 2 840 € 2 338 € 12 548 € 2
IV kv 2024 2 973 € 2 639 € 27 933 € 1

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)917 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)964 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest105,1 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive9,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)10 114 €
Hinnanguline keskmine brutopalk927 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Jaanus Vetemaa
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 15.01.2015
Timmo Vetemaa
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 08.08.2024

Tegelikud kasusaajad

Jaanus Vetemaa
Otsene osalus · Eesti · alates 19.10.2018

Osanikud

Jaanus Vetemaa
3 000 € · 100 % · ainuomand · alates 02.09.2023
Mustamäe tee 185, Tallinn, 12912
Juhata: 59.403014, 24.682172
Muu kolme või enama korteriga elamu ehitatud 1966 E Samal aadressil veel 13 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 32 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
02,5k5k7,5k10k12,5k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 8 908 12 234
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • SA Tallinna Lastehaigla · maksed 8 908 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 08.08.2024
    Muutmiskanne Ä 10155208 / 9
  • 16.07.2024
    Muutmiskanne Ä 10155208 / M8
  • 02.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10155208 / 8
  • 29.10.2018
    Muutmiskanne Ä 10155208 / 7
  • 10.10.2018
    Muutmiskanne Ä 10155208 / M6
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10155208 / 6
  • 02.12.2017
    Muutmiskanne Ä 10155208 / 5
  • 16.09.2016
    Muutmiskanne Ä 10155208 / 4
  • 15.01.2015
    Muutmiskanne Ä 10155208 / 3
  • 07.01.2015
    Muutmiskanne Ä 10155208 / M3
  • 11.12.2013
    Muutmiskanne Ä 10155208 / 2
  • 12.11.2013
    Muutmiskanne Ä 10155208 / M2

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 10.06.2026 Mikroettevõtja
2024 01.08.2025 Väikeettevõtja
2023 21.05.2024 Väikeettevõtja
2022 31.01.2023 Väikeettevõtja
2021 29.06.2022 Keskmise suurusega ettevõtja
2020 01.07.2021 Keskmise suurusega ettevõtja
2019 27.10.2020 Keskmise suurusega ettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –