OÜ MOIVA
Registrisse kantud 12103797OÜ MOIVA (registrikood 12103797) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Märjamaa alev, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 94 081 eurot ja puhaskasum -8 483 eurot, bilansimaht 42 207 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tanel Maimets. Juhatuse liikmed on Tanel Maimets, Janek Lillemets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.05.2011 (15 a 5 k) · Pärnu mnt 117, Märjamaa alev, 78304
Registriandmed KMKR EE101451493 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101451493
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,0 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 60,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -3,5 % | 2024: 17,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +14,9 % | 2024: −22,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 94 081 | 81 883 | 106 104 | 127 997 | 137 066 | 160 203 | 160 043 |
| Puhaskasum | -8 483 | 4 218 | 3 498 | 14 042 | 9 880 | 4 769 | -8 342 |
| Käibevara | 12 285 | 12 922 | 17 608 | 21 737 | 13 195 | 5 071 | 5 009 |
| Põhivara | 29 922 | 26 297 | 33 157 | 0 | 4 770 | 11 924 | 29 730 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 42 207 | 39 219 | 50 765 | 21 737 | 17 965 | 16 995 | 34 739 |
| Kohustised kokku | 43 690 | 32 219 | 47 983 | 22 453 | 32 723 | 41 633 | 64 146 |
| Omakapital | -1 483 | 7 000 | 2 782 | -716 | -14 758 | -24 638 | -29 407 |
| Kasumimarginaal | -9,0 % | 5,2 % | 3,3 % | 11,0 % | 7,2 % | 3,0 % | -5,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 285 € · 29,1 %
- Põhivara 29 922 € · 70,9 %
- Lühiajalised kohustised 26 430 € · 62,6 %
- Pikaajalised kohustised 17 260 € · 40,9 %
- Omakapital -1 483 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 103,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 093 € | 1 619 € | 38 164 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 247 € | 1 619 € | 32 616 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 058 € | 1 629 € | 31 435 € | 1 |
| IV kv 2025 | 6 066 € | 1 649 € | 32 624 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 955 € | 1 649 € | 28 357 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 414 € | 1 649 € | 21 301 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 268 € | 1 500 € | 13 050 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 573 € | 1 991 € | 13 713 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 698 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 540 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 721 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 038 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärnu mnt 117, Märjamaa alev, 78304
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30046120 / 6
-
10.04.2023Muutmiskanne Ä 30046120 / 5
-
24.05.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30046120 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30046120 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30046120 / 2
-
09.05.2011Esmakanne Ä 30046120
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |