RV OÜ
Registrisse kantud 12108671RV OÜ (registrikood 12108671) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Väike-Maarja alevik, tegevusala põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46611). 2025. aasta müügitulu oli 531 636 eurot ja puhaskasum 1 699 eurot, bilansimaht 930 638 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Vink. Juhatuse liige on Raul Vink. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.05.2011 (15 a 5 k) · Aia tn 8, Väike-Maarja alevik, 46202
Registriandmed KMKR EE101450892 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101450892
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2024: 32,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,2 % | 2024: 32,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 2024: 90,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,3 | 2024: 11,9 |
| Müügitulu kasv | −37,0 % | 2024: −70,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −36,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 531 636 | 843 832 | 2 899 979 | 3 950 130 | 3 602 673 | 5 146 562 | 5 827 326 |
| Puhaskasum | 1 699 | 277 792 | -409 711 | 374 747 | -9 930 | 91 132 | 259 994 |
| Käibevara | 767 349 | 786 316 | 603 796 | 1 372 697 | 751 296 | 1 224 402 | 1 249 423 |
| Põhivara | 163 289 | 177 070 | 191 035 | 75 758 | 48 455 | 46 482 | 56 627 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 930 638 | 963 386 | 794 831 | 1 448 455 | 799 751 | 1 270 884 | 1 306 050 |
| Kohustised kokku | 64 328 | 95 176 | 168 434 | 375 312 | 73 801 | 513 703 | 618 753 |
| Omakapital | 866 310 | 868 210 | 626 397 | 1 073 143 | 725 950 | 757 181 | 687 297 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 32,9 % | -14,1 % | 9,5 % | -0,3 % | 1,8 % | 4,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 767 349 € · 82,5 %
- Põhivara 163 289 € · 17,5 %
- Lühiajalised kohustised 41 856 € · 4,5 %
- Pikaajalised kohustised 22 472 € · 2,4 %
- Omakapital 866 310 € · 93,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 351 € | 3 654 € | 220 234 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 524 € | 3 654 € | 47 000 € | 1 |
| I kv 2026 | 11 141 € | 8 398 € | 58 912 € | 1 |
| IV kv 2025 | 9 726 € | 7 947 € | 63 436 € | 2 |
| III kv 2025 | 43 066 € | 7 449 € | 256 896 € | 2 |
| II kv 2025 | 17 198 € | 7 491 € | 195 582 € | 2 |
| I kv 2025 | 14 147 € | 7 640 € | 152 970 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 843 € | 7 466 € | 57 615 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 450 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 218 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 73 411 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 342 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Vink
- Vinkymon Food Production OÜ Tegelik kasusaaja
- BONUM Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- RVPROGRAMMING OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAia tn 8, Väike-Maarja alevik, 46202
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubrv.pri.ee · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40032333 / 9
-
26.03.2021Kommertspandi avamiskanne K 40032333 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40032333 / 7
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 40032333 / 6
-
02.04.2013Muutmiskanne Ä 40032333 / 5
-
25.02.2013Muutmiskanne Ä 40032333 / 4
-
17.10.2011Muutmiskanne Ä 40032333 / 3
-
20.06.2011Muutmiskanne Ä 40032333 / 2
-
18.05.2011Esmakanne Ä 40032333
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |