RVPROGRAMMING OÜ
Registrisse kantud 14877451RVPROGRAMMING OÜ (registrikood 14877451) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Väike-Maarja alevik, tegevusala sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77111). 2025. aasta müügitulu oli 2 989 eurot ja puhaskasum 265 eurot, bilansimaht 58 581 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Vink. Juhatuse liikmed on Raul Vink, Rain Vink. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.12.2019 (6 a 9 k) · Aia tn 8, Väike-Maarja alevik, 46202
Registriandmed KMKR EE102219126 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102219126
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,9 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 100,0 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,5 % | 2024: – |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 989 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 265 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 2 261 | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Põhivara | 56 320 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 58 581 | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Kohustised kokku | 58 316 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 265 | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Kasumimarginaal | 8,9 % | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 261 € · 3,9 %
- Põhivara 56 320 € · 96,1 %
- Lühiajalised kohustised 9 724 € · 16,6 %
- Pikaajalised kohustised 48 592 € · 82,9 %
- Omakapital 265 € · 0,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 368 € | 0 € | 1 760 € | 0 |
| II kv 2026 | 333 € | 0 € | 1 100 € | 0 |
| I kv 2026 | 335 € | 0 € | 1 395 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 594 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 123 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 587 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Vink
- RV OÜ Tegelik kasusaaja
- Vinkymon Food Production OÜ Tegelik kasusaaja
- BONUM Holding OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAia tn 8, Väike-Maarja alevik, 46202
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.05.2025Muutmiskanne Ä 50135967 / 4
-
22.04.2025Muutmiskanne Ä 50135967 / M3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50135967 / 3
-
11.01.2022Muutmiskanne Ä 50135967 / 2
-
27.12.2021Muutmiskanne Ä 50135967 / M2
-
30.12.2019Esmakanne Ä 50135967
-
27.12.2019Esmakanne Ä 50135967 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |