Rahmqvist Estonia OÜ

Registrisse kantud 12120264
☆ Jälgi

Rahmqvist Estonia OÜ (registrikood 12120264) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 2 018 132 eurot ja puhaskasum -14 088 eurot, bilansimaht 837 745 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 14.06.2011 (15 a 4 k) · Kopli tn 25a, Tallinn, 10412

Müügitulu 2025
2,0 mln €
↑ +8,0 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-14 tuh €
↑ +35 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
11
↑ +10 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101475259 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101475259
Osakapital
2 556 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
EMTAK 47911
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
837 745 €
↑ +15 % vs 2024
Omakapital 2025
186 954 €
↓ −12 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-500k0500k1M1,5M2M2,5M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -0,7 % 2024: -1,2 %
Omakapitali tootlus (ROE) -7,5 % 2024: -10,2 %
Omakapitali osakaal varadest 22,3 % 2024: 29,3 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,2 2024: 1,3
Müügitulu kasv +8,0 % 2024: −0,7 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +5,3 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 2 018 132 1 868 684 1 882 017 1 976 903 1 632 097 1 559 820 1 143 474
Puhaskasum -14 088 -21 800 71 754 1 973 -37 133 109 668 9 380
Käibevara 793 641 675 512 638 329 715 774 668 636 672 263 500 160
Põhivara 44 104 54 203 50 417 67 414 53 899 18 959 9 987
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 837 745 729 715 688 746 783 188 722 535 691 222 510 147
Kohustised kokku 650 791 516 222 453 422 612 564 557 996 421 025 349 651
Omakapital 186 954 213 493 235 324 170 624 164 539 270 197 160 496
Kasumimarginaal -0,7 % -1,2 % 3,8 % 0,1 % -2,3 % 7,0 % 0,8 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 837 745 €
  • Käibevara 793 641 € · 94,7 %
  • Põhivara 44 104 € · 5,3 %
Rahastus 837 745 €
  • Lühiajalised kohustised 650 791 € · 77,7 %
  • Omakapital 186 954 € · 22,3 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,2
Kohustised ÷ bilansimaht 77,7 %
Põhivara osakaal bilansimahust 5,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
70 772 €
↓ −41 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
11
2025: 14 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
025k50k75k100k125k150kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0250k500k750kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 70 772 € 40 423 € 409 880 € 11
II kv 2026 119 157 € 51 985 € 616 393 € 10
I kv 2026 81 464 € 46 888 € 537 997 € 13
IV kv 2025 133 500 € 53 600 € 748 724 € 10
III kv 2025 74 327 € 52 438 € 403 928 € 11
II kv 2025 121 510 € 50 408 € 661 196 € 14
I kv 2025 90 997 € 52 370 € 623 954 € 13
IV kv 2024 125 187 € 49 191 € 671 493 € 13

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)23 591 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)13 474 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest57,1 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive17,3 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)136 627 €
Hinnanguline keskmine brutopalk2 356 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Christian Harald Carl Taranger(s 1962, 63–64 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 08.08.2011
Marek Miller
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 08.08.2011
Siim Salme
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 08.08.2011
Priit Puskar
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 03.10.2012

Tegelikud kasusaajad

Christian Harald Carl Taranger(s 1962, 63–64 a)
Otsene osalus · NOR · alates 18.10.2018
Leif Eric Rahmqvist(s 1943, 82–83 a)
Otsene osalus · SWE · alates 18.10.2018
Marek Miller
Otsene osalus · Eesti · alates 18.10.2018
Priit Puskar
Otsene osalus · Eesti · alates 18.10.2018
Siim Salme
Otsene osalus · Eesti · alates 18.10.2018

Osanikud

F1 OÜ
426 € · 16,67 % · ainuomand · alates 02.09.2023
lõplik omanik: Siim Salme 100 %
Leif Eric Rahmqvist(s 1943, 82–83 a)
767 € · 30,01 % · ainuomand · alates 02.09.2023
Christian Harald Carl Taranger(s 1962, 63–64 a)
511 € · 19,99 % · ainuomand · alates 02.09.2023
MILMAR GRUPP OÜ
426 € · 16,67 % · ainuomand · alates 02.09.2023
lõplik omanik: Marek Miller 100 %
Blanc Marketing OÜ
426 € · 16,67 % · ainuomand · alates 02.09.2023
lõplik omanik: Priit Puskar 100 %

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Salespeople OÜ 100 % 2 500 € 01.09.2023 132 073 €2025

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (3)

Osalused ja nende osalused (1)

Skeem
16,7 %16,7 %16,7 %100 %F1 OÜF1 OÜMILMAR GRUPP OÜMILMAR GRUPP OÜBlanc Marketing OÜBlanc Marketing OÜRahmqvist Estonia OÜRahmqvist Estonia OÜSalespeople OÜSalespeople OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Kopli tn 25a, Tallinn, 10412
Juhata: 59.448681, 24.710524
Büroohoone Samal aadressil veel 43 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (4 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
0100k200k300k400k500k600k20252026
Rida, € 2026 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused – 15 000
Müük avalikule sektorile 345 058 570 954
Toetused kokku 0 15 000

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Saue Vallavalitsus · maksed 11 060 €
  • Hiiumaa Vallavalitsus · maksed 10 970 €
  • Saaremaa Vallavalitsus · maksed 10 950 €
  • SA Tehvandi Spordikeskus · maksed 8 362 €
  • Jõgeva Vallavalitsus · maksed 6 883 €
  • Järvamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 6 460 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 02.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10157154 / 10
  • 23.03.2021
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10157154 / 9
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10157154 / 8
  • 02.12.2017
    Muutmiskanne Ä 10157154 / 7
  • 23.09.2016
    Muutmiskanne Ä 10157154 / 6
  • 14.11.2013
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10157154 / 5
  • 03.10.2012
    Muutmiskanne Ä 10157154 / 4
  • 30.09.2011
    Muutmiskanne Ä 10157154 / 3
  • 08.09.2011
    Muutmiskanne Ä 10157154 / M1
  • 08.08.2011
    Muutmiskanne Ä 10157154 / 2
  • 14.06.2011
    Esmakanne Ä 10157154

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Väikeettevõtja
2024 30.06.2025 Väikeettevõtja
2023 29.06.2024 Väikeettevõtja
2022 29.06.2023 Väikeettevõtja
2021 09.02.2023 Väikeettevõtja
2020 30.06.2021 Väikeettevõtja
2019 28.02.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –