F1 OÜ
Registrisse kantud 11167097F1 OÜ (registrikood 11167097) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 125 867 eurot ja puhaskasum 52 083 eurot, bilansimaht 606 822 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Salme. Ettevõttel on osalus 5 ettevõttes. Juhatuse liige on Siim Salme. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.09.2005 (21 a 0 k) · Pärnu mnt 139c, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE101045896 · osakapital 5 112 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101045896
- Osakapital
- 5 112 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 41,4 % | 2024: 31,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,7 % | 2024: 8,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,4 % | 2024: 95,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 4,7 |
| Müügitulu kasv | +11,0 % | 2024: +2,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 867 | 113 401 | 110 483 | 137 376 | 121 068 | 64 567 | 95 842 |
| Puhaskasum | 52 083 | 35 986 | 39 233 | 23 144 | 45 947 | 60 169 | 40 203 |
| Käibevara | 161 115 | 109 785 | 127 283 | 137 623 | 138 467 | 192 590 | 78 378 |
| Põhivara | 445 707 | 349 224 | 351 147 | 368 411 | 273 154 | 156 119 | 208 159 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 606 822 | 459 009 | 478 430 | 506 034 | 411 621 | 348 709 | 286 537 |
| Kohustised kokku | 119 201 | 23 158 | 78 565 | 145 401 | 73 989 | 56 235 | 54 232 |
| Omakapital | 487 621 | 435 851 | 399 865 | 360 633 | 337 632 | 292 474 | 232 305 |
| Kasumimarginaal | 41,4 % | 31,7 % | 35,5 % | 16,8 % | 38,0 % | 93,2 % | 41,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 161 115 € · 26,6 %
- Põhivara 445 707 € · 73,4 %
- Lühiajalised kohustised 59 108 € · 9,7 %
- Pikaajalised kohustised 60 093 € · 9,9 %
- Omakapital 487 621 € · 80,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 447 € | 1 164 € | 1 704 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 319 € | 1 164 € | 9 608 € | 0 |
| I kv 2026 | 20 215 € | 1 146 € | 83 967 € | 0 |
| IV kv 2025 | 4 636 € | 1 110 € | 17 000 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 157 € | 1 110 € | 8 900 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 577 € | 1 110 € | 13 000 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 1 088 € | 73 666 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 322 € | 1 045 € | 8 850 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 482 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 388 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 80,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 84,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 568 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Siim Salme
- Rahmqvist Estonia OÜ Tegelik kasusaaja
- Fontakt OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Salespeople OÜ Juhatuse liige
- S8 MANAGEMENT OÜ Osanik
- B2B Expert OÜ Tegelik kasusaaja
- Aliquantum OÜ Juhatuse liige
- Dealpoint OÜ Tegelik kasusaaja
- Probita OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (5)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Captrade International OÜ | 75 % | 1 875 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Fontakt OÜ Maksuvõlg | 70,03 % | 1 790 € | 01.09.2023 | 1 450 726 €2025 |
| Rahmqvist Foreign Affairs OÜ | 33,33 % | 866 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Probita OÜ | 25 % | 650 € | 09.10.2026 | 0 €2025 |
| Rahmqvist Estonia OÜ | 16,67 % | 426 € | 02.09.2023 | 2 018 132 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (7)
-
Fontakt OÜ 70,03 %
-
Rahmqvist Foreign Affairs OÜ 33,33 %
-
Probita OÜ 25 %
-
Rahmqvist Estonia OÜ 16,67 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.10.2026Osalus muutus: GAS OÜ (25%)
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10091809 / 10
-
24.05.2022Muutmiskanne Ä 10091809 / 9
-
13.05.2020Muutmiskanne Ä 10091809 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10091809 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 10091809 / 6
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10091809 / 5
-
19.06.2014Muutmiskanne Ä 10091809 / 4
-
09.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 91809 / M1
-
19.08.2009Muutmiskanne Ä 91809 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 91809 / 2
-
23.09.2005Esmakanne Ä 91809
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |