Solaring OÜ
Registrisse kantud 12130920Solaring OÜ (registrikood 12130920) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). 2025. aasta müügitulu oli 1 248 666 eurot ja puhaskasum 136 298 eurot, bilansimaht 151 082 eurot. Juhatuse liikmed on Jussi Taar, Timo Taar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.07.2011 (15 a 3 k) · Vahtra tn 10, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE102595882 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102595882
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,9 % | 2024: -15,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 97,6 % | 2024: -567,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,4 % | 2024: 27,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,0 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +917,4 % | 2024: −56,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 248 666 | 122 733 | 283 148 | 520 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 136 298 | -18 850 | 19 110 | 520 | 0 | -3 | -1 |
| Käibevara | 149 262 | 9 543 | 23 134 | 3 060 | 2 540 | 2 540 | 2 543 |
| Põhivara | 1 820 | 2 659 | 3 499 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 151 082 | 12 202 | 26 633 | 3 060 | 2 540 | 2 540 | 2 543 |
| Kohustised kokku | 11 464 | 8 882 | 4 463 | – | – | – | 0 |
| Omakapital | 139 618 | 3 320 | 22 170 | 3 060 | 2 540 | 2 540 | 2 543 |
| Kasumimarginaal | 10,9 % | -15,4 % | 6,7 % | 100,0 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 149 262 € · 98,8 %
- Põhivara 1 820 € · 1,2 %
- Lühiajalised kohustised 11 464 € · 7,6 %
- Omakapital 139 618 € · 92,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 202 € | 8 208 € | 135 498 € | 3 |
| II kv 2026 | 8 161 € | 6 866 € | 108 891 € | 3 |
| I kv 2026 | 1 011 € | 1 212 € | 65 762 € | 2 |
| IV kv 2025 | 58 € | 0 € | 156 216 € | 0 |
| III kv 2025 | 47 703 € | 0 € | 940 380 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 070 € | 0 € | 111 785 € | 0 |
| I kv 2025 | 903 € | 0 € | 24 466 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 796 € | 0 € | 55 686 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 401 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 736 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 80,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 45 166 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 754 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Timo Taar
- Tuulekai OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jussi Taar
- Hultberg OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Laskespordiklubi Taktikaline Grupp Juhatuse liige
- Noverex OÜ Osanik
- Vahtrakodu OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVahtra tn 10, Tabasalu alevik, 76901
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Harku vald 97,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 818 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Strantum · maksed 818 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10157973 / 13
-
20.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10157973 / 12
-
15.03.2023Muutmiskanne Ä 10157973 / 11
-
10.03.2023Muutmiskanne Ä 10157973 / 10
-
23.05.2019Muutmiskanne Ä 10157973 / 9
-
20.05.2019Muutmiskanne Ä 10157973 / 8
-
31.01.2019Muutmiskanne Ä 10157973 / 6
-
31.01.2019Muutmiskanne Ä 10157973 / 7
-
31.12.2018Muutmiskanne Ä 10157973 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10157973 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10157973 / 4
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10157973 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |