Cabochon OÜ
Registrisse kantud 12197025Cabochon OÜ (registrikood 12197025) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Karilatsi küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2024. aasta müügitulu oli 38 049 eurot ja puhaskasum 6 985 eurot, bilansimaht 31 806 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ervin Laanemets. Juhatuse liige on Ervin Laanemets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.11.2011 (14 a 10 k) · Järvesilma, Karilatsi küla, 63603
Registriandmed KMKR EE101528698 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101528698
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 18,4 % | 2023: -310,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 42,2 % | 2023: -180,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,1 % | 2023: 44,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2023: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +581,1 % | 2023: −87,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +1,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 049 | 5 586 | 45 191 | 45 124 | 36 211 | 35 316 |
| Puhaskasum | 6 985 | -17 316 | 5 921 | -1 975 | -1 637 | 3 428 |
| Käibevara | 30 122 | 18 192 | 28 578 | 22 843 | 17 127 | 13 620 |
| Põhivara | 1 684 | 3 435 | 5 188 | 10 795 | 8 346 | 12 969 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 806 | 21 627 | 33 766 | 33 638 | 25 473 | 26 589 |
| Kohustised kokku | 15 238 | 12 045 | 6 868 | 12 661 | 2 520 | 2 000 |
| Omakapital | 16 568 | 9 582 | 26 898 | 20 977 | 22 953 | 24 589 |
| Kasumimarginaal | 18,4 % | -310,0 % | 13,1 % | -4,4 % | -4,5 % | 9,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 30 122 € · 94,7 %
- Põhivara 1 684 € · 5,3 %
- Lühiajalised kohustised 15 238 € · 47,9 %
- Omakapital 16 568 € · 52,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 204 € | 269 € | 14 256 € | 1 |
| II kv 2026 | 259 € | 326 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 255 € | 320 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 252 € | 313 € | 7 062 € | 1 |
| III kv 2025 | 172 € | 214 € | 17 809 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 986 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 132 € | 542 € | 17 986 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 68 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 90 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 131,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 752 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 172 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärvesilma, Karilatsi küla, 63603
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20058228 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20058228 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20058228 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20058228 / 2
-
24.11.2011Esmakanne Ä 20058228
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 05.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 16.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 31.10.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 06.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |