fin24 OÜ
Registrisse kantud 12230596fin24 OÜ (registrikood 12230596) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 539 868 eurot ja puhaskasum 719 eurot, bilansimaht 194 700 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Artur Lambot. Juhatuse liige on Artur Lambot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.02.2012 (14 a 8 k) · Kantsi tn 4a, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101975474 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 02.02–01.02
- KMKR number
- EE101975474
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 02.02 – 01.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: 1,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,6 % | 2024: 7,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,3 % | 2024: 67,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −4,5 % | 2024: −10,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 539 868 | 565 486 | 634 564 | 585 253 | 458 995 | 351 174 | 186 907 |
| Puhaskasum | 719 | 9 405 | 897 | 8 081 | 33 924 | 24 116 | 35 534 |
| Käibevara | 118 361 | 94 244 | 99 741 | 89 381 | 82 823 | 73 501 | 63 586 |
| Põhivara | 76 339 | 88 034 | 70 604 | 79 794 | 41 487 | 26 155 | 2 239 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 194 700 | 182 278 | 170 345 | 169 175 | 124 310 | 99 656 | 65 825 |
| Kohustised kokku | 71 500 | 59 797 | 57 269 | 56 996 | 20 212 | 26 794 | 17 079 |
| Omakapital | 123 200 | 122 481 | 113 076 | 112 179 | 104 098 | 72 862 | 48 746 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 1,7 % | 0,1 % | 1,4 % | 7,4 % | 6,9 % | 19,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 118 361 € · 60,8 %
- Põhivara 76 339 € · 39,2 %
- Lühiajalised kohustised 63 086 € · 32,4 %
- Pikaajalised kohustised 8 414 € · 4,3 %
- Omakapital 123 200 € · 63,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 634 € | 4 441 € | 187 752 € | 6 |
| II kv 2026 | 15 562 € | 6 357 € | 185 217 € | 6 |
| I kv 2026 | 19 161 € | 7 712 € | 133 568 € | 7 |
| IV kv 2025 | 24 494 € | 7 899 € | 181 631 € | 7 |
| III kv 2025 | 16 999 € | 9 069 € | 128 517 € | 7 |
| II kv 2025 | 16 058 € | 8 640 € | 136 234 € | 7 |
| I kv 2025 | 11 890 € | 8 515 € | 111 095 € | 7 |
| IV kv 2024 | 16 251 € | 7 941 € | 119 568 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 211 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 480 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 62 584 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 474 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 521 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KULTUURIMINISTEERIUM · maksed 521 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.01.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10165291 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10165291 / 11
-
04.11.2022Muutmiskanne Ä 10165291 / 10
-
10.03.2020Muutmiskanne Ä 10165291 / 9
-
19.02.2020Muutmiskanne Ä 10165291 / M4
-
15.10.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10165291 / 8
-
13.06.2019Muutmiskanne Ä 10165291 / 7
-
11.06.2019Muutmiskanne Ä 10165291 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10165291 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10165291 / 5
-
25.05.2017Muutmiskanne Ä 10165291 / 4
-
15.05.2017Muutmiskanne Ä 10165291 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 16.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |