HRA OÜ
Registrisse kantud 12232750HRA OÜ (registrikood 12232750) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus (EMTAK 4322). 2025. aasta müügitulu oli 358 267 eurot ja puhaskasum 66 840 eurot, bilansimaht 25 460 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hando Raul Andersen. Juhatuse liige on Hando Raul Andersen. Maksuvõlg on 11 055,87 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2012 (14 a 8 k) · Kallaste tn 7, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE101568577 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101568577
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,7 % | 2024: 17,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2 384,6 % | 2024: 1 958,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,0 % | 2024: 4,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +11,0 % | 2024: −27,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −20,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 358 267 | 322 750 | 442 628 | 774 342 | 1 234 979 | 1 103 808 | 824 688 |
| Puhaskasum | 66 840 | 56 511 | 103 222 | -622 820 | 63 495 | 9 636 | -10 751 |
| Käibevara | 23 541 | 36 408 | 67 174 | 119 079 | 575 836 | 88 389 | 132 646 |
| Põhivara | 1 919 | 29 219 | 18 014 | 39 943 | 49 640 | 36 115 | 29 810 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 460 | 65 627 | 85 188 | 159 022 | 625 476 | 124 504 | 162 456 |
| Kohustised kokku | 22 657 | 62 741 | 81 824 | 156 437 | 473 601 | 42 365 | 82 970 |
| Omakapital | 2 803 | 2 886 | 3 364 | 2 585 | 151 875 | 82 139 | 79 486 |
| Kasumimarginaal | 18,7 % | 17,5 % | 23,3 % | -80,4 % | 5,1 % | 0,9 % | -1,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 541 € · 92,5 %
- Põhivara 1 919 € · 7,5 %
- Lühiajalised kohustised 22 657 € · 89,0 %
- Omakapital 2 803 € · 11,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 89,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 5 571 € | 86 600 € | 1 |
| II kv 2026 | 11 712 € | 8 297 € | 32 488 € | 2 |
| I kv 2026 | 7 897 € | 6 458 € | 11 961 € | 2 |
| IV kv 2025 | 7 740 € | 2 778 € | 62 097 € | 2 |
| III kv 2025 | 6 388 € | 2 778 € | 58 848 € | 2 |
| II kv 2025 | 12 898 € | 2 634 € | 170 128 € | 2 |
| I kv 2025 | 0 € | 2 206 € | 71 962 € | 2 |
| IV kv 2024 | 5 658 € | 5 822 € | 116 175 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 857 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 28 867 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 571 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 11 055,87 €
- 29.09.2026 10 439,94 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hando Raul Andersen
- Hucon OÜ Osanik
- Uniest OÜ Juhatuse liige
- HRA investment OÜ Tegelik kasusaaja
- Subdemand OÜ Osanik
- Eramuhooldus OÜ Juhatuse liige
- Levant OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Sepapere tn 5 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Harku vald 17 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubhra.ee · veebileht ei avanenud 19.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10165476 / 9
-
03.07.2023Muutmiskanne Ä 10165476 / 8
-
06.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10165476 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10165476 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10165476 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10165476 / 4
-
26.11.2014Muutmiskanne Ä 10165476 / 2
-
26.11.2014Muutmiskanne Ä 10165476 / 3
-
17.10.2014Muutmiskanne Ä 10165476 / M1
-
09.02.2012Esmakanne Ä 10165476
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |