Hucon OÜ
Registrisse kantud 12809758Hucon OÜ (registrikood 12809758) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 1 092 555 eurot ja puhaskasum 18 439 eurot, bilansimaht 311 147 eurot. Juhatuse liikmed on Hando Raul Andersen, Innar Kõvask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.03.2015 (11 a 7 k) · Kallaste tn 7, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE102530960 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102530960
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,7 % | 2024: 6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,3 % | 2024: 59,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,5 % | 2024: 51,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +74,7 % | 2024: +5,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 092 555 | 625 438 | 592 469 | 187 296 | 4 000 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 18 439 | 41 986 | 5 284 | 20 003 | 1 002 | 0 | 0 |
| Käibevara | 311 147 | 136 545 | 56 264 | 78 930 | 4 502 | 2 500 | 2 500 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 311 147 | 136 545 | 56 264 | 78 930 | 4 502 | 2 500 | 2 500 |
| Kohustised kokku | 231 933 | 65 770 | 27 475 | 55 425 | 1 000 | 0 | 0 |
| Omakapital | 79 214 | 70 775 | 28 789 | 23 505 | 3 502 | 2 500 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | 1,7 % | 6,7 % | 0,9 % | 10,7 % | 25,1 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 311 147 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 231 933 € · 74,5 %
- Omakapital 79 214 € · 25,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 74,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 354 € | 11 742 € | 617 760 € | 2 |
| II kv 2026 | 18 947 € | 14 215 € | 466 328 € | 3 |
| I kv 2026 | 22 260 € | 12 171 € | 306 413 € | 4 |
| IV kv 2025 | 1 098 € | 7 392 € | 227 881 € | 4 |
| III kv 2025 | 5 790 € | 5 450 € | 188 786 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 930 € | 3 317 € | 284 442 € | 1 |
| I kv 2025 | 21 829 € | 2 219 € | 244 499 € | 1 |
| IV kv 2024 | 11 173 € | 2 139 € | 198 663 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 785 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 914 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 81,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 205 920 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 763 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hando Raul Andersen
- HRA OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Uniest OÜ Osanik
- HRA investment OÜ Tegelik kasusaaja
- Subdemand OÜ Tegelik kasusaaja
- Eramuhooldus OÜ Tegelik kasusaaja
- Levant OÜ Osanik
- Tallinn, Sepapere tn 5 korteriühistu Juhatuse liige
-
Innar Kõvask
- Euroteh Ehitus OÜ Juhatuse liige
- Eminka OÜ Osanik
- Levant OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Harku vald 74,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubHuconil on oma ehitusmeeskond ning omame pikaajalist kogemust ehitusvaldkonnas. Ehitame eramaju, ridaelamuid, kortermaju ja tööstushooneid.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.09.2024Muutmiskanne Ä 50003751 / 13
-
18.06.2024Muutmiskanne Ä 50003751 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50003751 / 11
-
10.07.2023Muutmiskanne Ä 50003751 / 10
-
07.09.2022Muutmiskanne Ä 50003751 / 9
-
29.04.2021Muutmiskanne Ä 50003751 / 8
-
17.05.2020Muutmiskanne Ä 50003751 / 7
-
06.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50003751 / 6
-
03.05.2018Muutmiskanne Ä 50003751 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50003751 / 4
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50003751 / 3
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 50003751 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 03.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |