ATH Osaühing
Registrisse kantud 12305288ATH Osaühing (registrikood 12305288) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 71 006 eurot, bilansimaht 3 288 432 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Tõnu Puidak, Helen Lauri. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.06.2012 (14 a 3 k) · Roseni tn 11, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE101677167 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101677167
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,4 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,3 % | 2024: 43,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 111,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 000 | 0 | 10 000 |
| Puhaskasum | 71 006 | 53 673 | 77 474 | 22 767 | 229 106 | 62 177 | 45 509 |
| Käibevara | 13 735 | 203 436 | 103 415 | 457 227 | 301 400 | 1 322 808 | 862 917 |
| Põhivara | 3 274 697 | 2 650 582 | 2 650 582 | 2 276 650 | 2 077 646 | 2 250 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 288 432 | 2 854 018 | 2 753 997 | 2 733 877 | 2 379 046 | 1 325 058 | 862 917 |
| Kohustised kokku | 1 963 835 | 1 600 427 | 1 554 079 | 1 611 433 | 1 274 858 | 449 976 | 50 011 |
| Omakapital | 1 324 597 | 1 253 591 | 1 199 918 | 1 122 444 | 1 104 188 | 875 082 | 812 906 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | 190,9 % | – | 455,1 % |
Kontsern 2023–2023 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2023 |
|---|---|
| Müügitulu | 806 462 |
| Puhaskasum | 7 560 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 9 060 541 |
| Kohustised kokku | 6 500 783 |
| Omakapital | 2 559 758 |
| Töötajaid | 0 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 735 € · 0,4 %
- Põhivara 3 274 697 € · 99,6 %
- Lühiajalised kohustised 274 687 € · 8,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 689 148 € · 51,4 %
- Omakapital 1 324 597 € · 40,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 59,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Holdwell OÜ
- Skinest Arendus OÜ Osanik
- OÜ Relations Osanik
- osaühing K.LAURI JA KO Osanik
-
Helen Lauri
- Skinest Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- Elektripäike OÜ Tegelik kasusaaja
- SA Merimetsa Tervisekeskus Tegelik kasusaaja
- Future Arendus OÜ Juhatuse liige
- Kaasaegse Kooli Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- Sun1 OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Relations Tegelik kasusaaja
- OÜ Päiksepaiste Tegelik kasusaaja
-
Tõnu Puidak
- Ampler Bikes OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Äike Mobility OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Elektripäike OÜ Tegelik kasusaaja
- CrossCompetence Tanklad OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ PV Investeeringud Juhatuse liige
- Sun1 OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Sootel Tegelik kasusaaja
- Osaühing Kruvi Juhatuse liige
-
Osaühing Kruvi
- CrossCompetence Tanklad OÜ Osanik
- OÜ PV Investeeringud Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Vaid Kaks Osaühing | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Elektripäike OÜ | 95 % | 2 375 € | 01.09.2023 | 1 109 047 €2025 |
| Monemon Group OÜ | 11,04 % | 1 879 € | 15.11.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Osaühing Kruvi 50 %
-
Holdwell OÜ 50 %
Osalused ja nende osalused (82)
Näita kõiki (82)
-
Vaid Kaks Osaühing 100 %
-
Elektripäike OÜ 95 %
-
Monemon Group OÜ 11,04 %
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kinnisvara 82 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10170747 / 7
-
03.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10170747 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10170747 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10170747 / 4
-
08.08.2017Muutmiskanne Ä 10170747 / 3
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10170747 / 2
-
25.06.2012Esmakanne Ä 10170747
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |