E-Systems OÜ
Registrisse kantud 12321850E-Systems OÜ (registrikood 12321850) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). 2025. aasta müügitulu oli 521 198 eurot ja puhaskasum 54 001 eurot, bilansimaht 179 620 eurot. Juhatuse liikmed on Roland Lainesaar, Raiko Jänt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.07.2012 (14 a 2 k) · Marta tn 14, Tallinn, 11312
Registriandmed KMKR EE101563789 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101563789
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,4 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,4 % | 2024: 17,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,6 % | 2024: 78,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,5 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | +75,8 % | 2024: −18,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 521 198 | 296 472 | 362 641 | 505 606 | 68 311 | 386 130 | 71 484 |
| Puhaskasum | 54 001 | 21 775 | 39 847 | 66 187 | -55 983 | 162 476 | 3 051 |
| Käibevara | 139 724 | 117 122 | 119 960 | 199 668 | 87 698 | 198 973 | 11 685 |
| Põhivara | 39 896 | 41 680 | 45 144 | 26 993 | 30 100 | 28 034 | 4 446 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 179 620 | 158 802 | 165 104 | 226 661 | 117 798 | 227 007 | 16 131 |
| Kohustised kokku | 31 228 | 34 411 | 27 433 | 68 788 | 13 899 | 62 031 | 9 581 |
| Omakapital | 148 392 | 124 391 | 137 671 | 157 873 | 103 899 | 164 976 | 6 550 |
| Kasumimarginaal | 10,4 % | 7,3 % | 11,0 % | 13,1 % | -82,0 % | 42,1 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 139 724 € · 77,8 %
- Põhivara 39 896 € · 22,2 %
- Lühiajalised kohustised 31 228 € · 17,4 %
- Omakapital 148 392 € · 82,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 164 € | 5 165 € | 37 979 € | 3 |
| II kv 2026 | 13 382 € | 5 683 € | 65 577 € | 3 |
| I kv 2026 | 12 128 € | 5 793 € | 36 140 € | 3 |
| IV kv 2025 | 23 548 € | 7 449 € | 189 210 € | 3 |
| III kv 2025 | 23 861 € | 7 314 € | 133 072 € | 3 |
| II kv 2025 | 23 471 € | 6 736 € | 121 425 € | 3 |
| I kv 2025 | 14 400 € | 5 231 € | 97 023 € | 3 |
| IV kv 2024 | 16 659 € | 6 296 € | 96 316 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 721 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 722 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 37,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 660 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 104 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Roland Lainesaar
- Tallinn, Marta tn 12 // 14 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 38. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 42) 75,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.06.2026Muutmiskanne Ä 10171945 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10171945 / 9
-
05.05.2021Muutmiskanne Ä 10171945 / 8
-
06.08.2020Muutmiskanne Ä 10171945 / 7
-
22.07.2020Muutmiskanne Ä 10171945 / 6
-
18.02.2019Muutmiskanne Ä 10171945 / 5
-
09.07.2018Muutmiskanne Ä 10171945 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10171945 / 3
-
17.02.2014Muutmiskanne Ä 10171945 / 2
-
30.07.2012Esmakanne Ä 10171945
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |