Prowints OÜ
Registrisse kantud 12325612Prowints OÜ (registrikood 12325612) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Iisaku alevik, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2024. aasta müügitulu oli 161 953 eurot ja puhaskasum -14 766 eurot, bilansimaht 34 173 eurot. Juhatuse liikmed on Helgi Kristjan, Vello Kristjan. Maksuvõlg on 1 319,06 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.08.2012 (14 a 2 k) · Äri tn 2, Iisaku alevik, 41101
Registriandmed KMKR EE101647469 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101647469
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -9,1 % | 2023: -5,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -59,5 % | 2023: -14,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −6,7 % | 2023: +3,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −3,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 161 953 | 173 673 | 167 638 | 164 775 | 162 583 | 192 610 |
| Puhaskasum | -14 766 | -10 176 | -2 125 | -3 705 | -25 573 | 6 663 |
| Käibevara | 9 512 | 14 075 | 17 407 | 13 377 | 11 018 | 34 327 |
| Põhivara | 24 661 | 23 251 | 19 107 | 18 599 | 19 850 | 22 054 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 173 | 37 326 | 36 514 | 31 976 | 30 868 | 56 381 |
| Kohustised kokku | 54 491 | 42 878 | 31 890 | 25 227 | 20 497 | 20 438 |
| Omakapital | -20 318 | -5 552 | 4 624 | 6 749 | 10 371 | 35 943 |
| Kasumimarginaal | -9,1 % | -5,9 % | -1,3 % | -2,2 % | -15,7 % | 3,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 512 € · 27,8 %
- Põhivara 24 661 € · 72,2 %
- Lühiajalised kohustised 53 491 € · 156,5 %
- Pikaajalised kohustised 1 000 € · 2,9 %
- Omakapital -20 318 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 159,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus põhitegevus 158 858 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 3 095 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 824 € | 4 096 € | 57 572 € | 5 |
| II kv 2026 | 5 573 € | 2 786 € | 37 485 € | 4 |
| I kv 2026 | 5 627 € | 2 907 € | 28 964 € | 4 |
| IV kv 2025 | 7 157 € | 3 546 € | 31 514 € | 4 |
| III kv 2025 | 10 744 € | 5 265 € | 42 871 € | 4 |
| II kv 2025 | 4 981 € | 2 809 € | 24 691 € | 4 |
| I kv 2025 | 6 015 € | 4 462 € | 30 204 € | 3 |
| IV kv 2024 | 4 070 € | 3 297 € | 37 515 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 941 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 365 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 191 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 525 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 1 319,06 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 427,15 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Tunnustatud toidukäitleja9560
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 167 |
| Müük avalikule sektorile | 8 090 | 3 035 |
| Toetused kokku | 0 | 167 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 5 868 €
- Päästeamet · maksed 995 €
- Alutaguse Vallavalitsus · maksed 628 €
- SA Ida-Viru Keskhaigla · maksed 599 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 1319.06 €
-
10.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40034511 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40034511 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40034511 / 3
-
29.10.2012Muutmiskanne Ä 40034511 / 2
-
08.08.2012Esmakanne Ä 40034511
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |