Tkohvik OÜ
Registrisse kantud 12370021Tkohvik OÜ (registrikood 12370021) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 914 822 eurot ja puhaskasum 55 651 eurot, bilansimaht 211 666 eurot. Juhatuse liikmed on Heli Hansen, Marko Meigas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.10.2012 (13 a 11 k) · Lastekodu tn 46, Tallinn, 10113
Registriandmed KMKR EE101584577 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101584577
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,1 % | 2024: 2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 47,7 % | 2024: 21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,2 % | 2024: 52,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +4,2 % | 2024: +21,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 914 822 | 877 763 | 722 902 | 548 632 | 283 679 | 399 970 | 842 400 |
| Puhaskasum | 55 651 | 19 198 | -6 845 | 6 846 | 8 342 | 3 279 | 8 309 |
| Käibevara | 73 049 | 61 130 | 108 640 | 109 474 | 77 288 | 59 521 | 70 815 |
| Põhivara | 138 617 | 113 695 | 72 287 | 73 292 | 91 718 | 118 664 | 123 158 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 211 666 | 174 825 | 180 927 | 182 766 | 169 006 | 178 185 | 193 973 |
| Kohustised kokku | 94 881 | 83 691 | 88 992 | 71 986 | 65 072 | 82 593 | 101 660 |
| Omakapital | 116 785 | 91 134 | 91 935 | 110 780 | 103 934 | 95 592 | 92 313 |
| Kasumimarginaal | 6,1 % | 2,2 % | -0,9 % | 1,2 % | 2,9 % | 0,8 % | 1,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 73 049 € · 34,5 %
- Põhivara 138 617 € · 65,5 %
- Lühiajalised kohustised 79 761 € · 37,7 %
- Pikaajalised kohustised 15 120 € · 7,1 %
- Omakapital 116 785 € · 55,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 803 € | 3 727 € | 261 202 € | 6 |
| II kv 2026 | 10 796 € | 2 332 € | 240 959 € | 3 |
| I kv 2026 | 14 920 € | 2 284 € | 214 966 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 816 € | 2 657 € | 233 174 € | 2 |
| III kv 2025 | 15 456 € | 2 417 € | 258 469 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 846 € | 2 395 € | 218 947 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 308 € | 2 211 € | 197 666 € | 2 |
| IV kv 2024 | 11 774 € | 2 651 € | 219 931 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 934 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 242 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 87 067 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 398 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Heli Hansen
- OÜ Plus Kohvikud Tegelik kasusaaja
- OÜ Plus Catering Juhatuse liige
- OÜ Sulp Service Tegelik kasusaaja
- MEDI PLUS ESTONIA OÜ Juhatuse liige
- OÜ Ykohvik Osanik
- OÜ Sulp Systems Tegelik kasusaaja
- Majutusinfo OÜ Osanik
- RTC Tehnika OÜ Juhatuse liige
-
Marko Meigas
- OÜ Plus Kohvikud Tegelik kasusaaja
- OÜ Plus Catering Tegelik kasusaaja
- OÜ Sulp Service Juhatuse liige
- Osaühing Catering Service Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- OÜ Ykohvik Osanik
- OÜ Sulp Systems Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Tartu mnt 50a korteriühistu Juhatuse liige
- Consei Invest OÜ Osanik
-
Consei Invest OÜ
- OÜ Plus Kohvikud Osanik
- OÜ Plus Catering Osanik
- Osaühing Catering Service Osanik Maksuvõlg
- OÜ Sulp Systems Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Consei Invest OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
-
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 34. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 50 000 €
- 47. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 47,7 %
- 92. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Majutus ja toitlustus 18,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 50 000 € ilma raamlepinguteta-
Tallinna Tehnikaülikool · 29.06.2026
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.10.2024Osanike muutmine Ä 10175644 / M1
-
03.10.2024Muutmiskanne Ä 10175644 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10175644 / 7
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10175644 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10175644 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10175644 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10175644 / 3
-
10.12.2014Muutmiskanne Ä 10175644 / 2
-
30.10.2012Esmakanne Ä 10175644
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |