OÜ Udumäe
Registrisse kantud 12376638OÜ Udumäe (registrikood 12376638) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Kerita küla, tegevusala piimakarjakasvatus (EMTAK 01411). 2025. aasta müügitulu oli 241 302 eurot ja puhaskasum 82 545 eurot, bilansimaht 599 168 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hans Vingisaar. Juhatuse liikmed on Hans Vingisaar, Ilme Vingisaar. Maksuvõlg on 11 326,60 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.11.2012 (13 a 11 k) · Udu, Kerita küla, 71406
Registriandmed KMKR EE101842772 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101842772
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Piimakarjakasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,2 % | 2024: 3,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,8 % | 2024: 3,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,7 % | 2024: 36,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +43,4 % | 2024: +29,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +30,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 241 302 | 168 286 | 129 623 | 163 526 | 80 676 | 62 686 | 54 394 |
| Puhaskasum | 82 545 | 5 687 | 8 957 | 30 967 | 11 298 | 40 650 | 9 762 |
| Käibevara | 257 047 | 191 645 | 141 927 | 145 034 | 106 607 | 89 563 | 70 300 |
| Põhivara | 342 121 | 323 574 | 275 634 | 141 873 | 127 313 | 176 728 | 142 383 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 599 168 | 515 219 | 417 561 | 286 907 | 233 920 | 266 291 | 212 683 |
| Kohustised kokku | 331 285 | 329 881 | 237 910 | 116 213 | 94 193 | 130 354 | 117 397 |
| Omakapital | 267 883 | 185 338 | 179 651 | 170 694 | 139 727 | 135 937 | 95 286 |
| Kasumimarginaal | 34,2 % | 3,4 % | 6,9 % | 18,9 % | 14,0 % | 64,8 % | 17,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 257 047 € · 42,9 %
- Põhivara 342 121 € · 57,1 %
- Lühiajalised kohustised 145 243 € · 24,2 %
- Pikaajalised kohustised 186 042 € · 31,1 %
- Omakapital 267 883 € · 44,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 55,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 57,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01411 Piimakarjakasvatus põhitegevus 177 028 €
-
01421 Muu veislaste ja pühvlikasvatus 50 831 €
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus 13 443 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 929 € | 4 792 € | 49 862 € | 6 |
| II kv 2026 | 18 400 € | 5 563 € | 58 825 € | 5 |
| I kv 2026 | 9 714 € | 1 129 € | 52 107 € | 4 |
| IV kv 2025 | 13 838 € | 5 182 € | 60 835 € | 3 |
| III kv 2025 | 0 € | 2 772 € | 71 223 € | 3 |
| II kv 2025 | 20 357 € | 6 589 € | 52 109 € | 3 |
| I kv 2025 | 9 702 € | 2 698 € | 47 483 € | 3 |
| IV kv 2024 | 5 362 € | 1 736 € | 51 567 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 310 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 597 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 69,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 621 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 512 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 11 326,60 €
- 07.10.2026 12 203,77 €
- 29.09.2026 13 628,85 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hans Vingisaar
- Udumäe KVH OÜ Osanik
-
Ilme Vingisaar
- Udumäe KVH OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Vee erikasutus Väike-UduL.VV/331196 · alates 03.07.2018
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Põhja-Sakala vald 17 päeva
- 15. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Põhja-Sakala vald 30,8 %
- 20. Suurimad maksuvõlad · Põhja-Sakala vald 11 327 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 29 769 |
| Toetused kokku | 29 769 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 29 769 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20062135 / 5
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 20062135 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20062135 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20062135 / 2
-
12.11.2012Esmakanne Ä 20062135
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |