Modyks OÜ
Registrisse kantud 12376940Modyks OÜ (registrikood 12376940) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu puhastustegevus (EMTAK 81291). 2020. aasta müügitulu oli 134 119 eurot ja puhaskasum 6 333 eurot, bilansimaht 132 041 eurot. Ettevõtte ainuomanik on ESPLANADE HOLDING OÜ. Juhatuse liige on Juri Danjuk. Maksuvõlg on 10 179,83 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.11.2012 (13 a 11 k) · Tartu mnt 80, Tallinn, 10112
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puhastustegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2020
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2019: 1,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 120,7 % | 2019: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,0 % | 2019: -0,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2019: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −42,6 % | 2019: – |
| Näitaja, € | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 134 119 | 233 767 |
| Puhaskasum | 6 333 | 3 587 |
| Käibevara | 113 223 | 103 919 |
| Põhivara | 18 818 | 18 249 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 132 041 | 122 168 |
| Kohustised kokku | 126 796 | 123 256 |
| Omakapital | 5 245 | -1 088 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 1,5 % |
Bilansi struktuur 2020
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 113 223 € · 85,7 %
- Põhivara 18 818 € · 14,3 %
- Lühiajalised kohustised 126 796 € · 96,0 %
- Omakapital 5 245 € · 4,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 3 € | 2 500 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 4 500 € | 1 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 10 179,83 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Juri Danjuk
- Triction OÜ Juhatuse liige Pankrotis
- WINECO OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- ETTEVÕTJAABI OÜ Juhatuse liige
- ESPLANADE HOLDING OÜ Juhatuse liige
- JURDAN OÜ Tegelik kasusaaja
- LAKIFIVE OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Osaühing RESNELM Tegelik kasusaaja
- LM Hoolduse OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
-
ESPLANADE HOLDING OÜ
- Triction OÜ Osanik Pankrotis
- LAKIFIVE OÜ Osanik Maksuvõlg
- LM Hoolduse OÜ Osanik Maksuvõlg
- Meisterverk OÜ Osanik Likvideerimisel
- Rosetree Homes OÜ Osanik
- XPRS Trade OÜ Osanik
- Intact Solutions OÜ Osanik
- Newname OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
ESPLANADE HOLDING OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 43. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 1 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.06.2024Muutmiskanne Ä 10176142 / 11
-
26.06.2024Muutmiskanne Ä 10176142 / 12
-
13.06.2024Muutmiskanne Ä 10176142 / M7
-
16.05.2024Muutmiskanne Ä 10176142 / M6
-
15.04.2024Muutmiskanne Ä 10176142 / 10
-
10.04.2024Muutmiskanne Ä 10176142 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10176142 / 8
-
31.10.2019Muutmiskanne Ä 10176142 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10176142 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10176142 / 5
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10176142 / 4
-
19.05.2015Muutmiskanne Ä 10176142 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2020 | 22.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |