Esplanade OÜ
Registrisse kantud 12381065Esplanade OÜ (registrikood 12381065) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). Ettevõtte ainuomanik on Raili Danjuk. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liige on Juri Danjuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.11.2012 (13 a 10 k) · Tartu mnt 80, Tallinn, 10112
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,0 % | 2023: -5,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | 0 | 3 560 | 2 200 | 7 500 | – |
| Puhaskasum | -1 180 | -1 600 | 780 | 500 | 1 500 | 0 |
| Käibevara | 2 500 | 3 680 | 5 280 | 4 500 | 4 000 | 2 500 |
| Põhivara | 26 658 | 26 658 | 26 658 | 26 658 | 26 658 | 16 658 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 158 | 30 338 | 31 938 | 31 158 | 30 658 | 19 158 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 29 158 | 30 338 | 31 938 | 31 158 | 30 658 | 19 158 |
| Kasumimarginaal | – | – | 21,9 % | 22,7 % | 20,0 % | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 500 € · 8,6 %
- Põhivara 26 658 € · 91,4 %
- Omakapital 29 158 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Juri Danjuk
- Triction OÜ Juhatuse liige Pankrotis
- Modyks OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- WINECO OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- ETTEVÕTJAABI OÜ Juhatuse liige
- ESPLANADE HOLDING OÜ Juhatuse liige
- LAKIFIVE OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- JURDAN OÜ Juhatuse liige
- LM Hoolduse OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| ESPLANADE HOLDING OÜ | 100 % | 2 500 € | 03.09.2023 | 12 578 €2022 |
| ETTEVÕTJAABI OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 36 505 €2022 |
| Haam Ehitus OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | – |
| WINECO OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 18.08.2025 | 70 477 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (20)
-
ESPLANADE HOLDING OÜ 100 %
-
ETTEVÕTJAABI OÜ 100 %
-
Haam Ehitus OÜ 100 %
-
WINECO OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 455. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · kogu Eesti 20 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10176434 / 10
-
04.01.2022Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10176434 / M6
-
03.06.2019Muutmiskanne Ä 10176434 / 9
-
02.01.2019Muutmiskanne Ä 10176434 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10176434 / 7
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10176434 / 6
-
06.04.2017Muutmiskanne Ä 10176434 / 5
-
03.04.2017Muutmiskanne Ä 10176434 / M1
-
28.07.2016Ümberkujundamiskanne Ä 10176434 / 4
-
20.07.2016Muutmiskanne Ä 10176434 / 3
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10176434 / 2
-
20.11.2012Esmakanne Ä 10176434
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 08.12.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |