Bulltrans OÜ
Registrisse kantud 12379513Bulltrans OÜ (registrikood 12379513) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapsalu linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 3 568 164 eurot ja puhaskasum 352 917 eurot, bilansimaht 3 207 248 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Marno Allika, Olar Allika. Maksuvõlg on 21 427,72 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.11.2012 (13 a 11 k) · Lehise tn 9, Haapsalu linn, 90509
Registriandmed KMKR EE101589954 · osakapital 25 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101589954
- Osakapital
- 25 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,9 % | 2024: 6,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 45,6 % | 2024: 45,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,2 % | 2024: 18,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +18,6 % | 2024: +18,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 568 164 | 3 009 203 | 2 533 306 | 2 581 189 | 2 318 361 | 2 002 253 | 2 195 587 |
| Puhaskasum | 352 917 | 190 354 | -119 515 | -91 703 | -13 119 | 59 161 | 133 781 |
| Käibevara | 618 411 | 549 795 | 403 459 | 423 310 | 375 960 | 367 542 | 351 531 |
| Põhivara | 2 588 837 | 1 766 043 | 1 570 362 | 1 228 590 | 1 178 140 | 1 342 277 | 1 344 503 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 207 248 | 2 315 838 | 1 973 821 | 1 651 900 | 1 554 100 | 1 709 819 | 1 696 034 |
| Kohustised kokku | 2 432 462 | 1 893 969 | 1 742 306 | 1 300 870 | 1 111 367 | 1 253 966 | 1 299 343 |
| Omakapital | 774 786 | 421 869 | 231 515 | 351 030 | 442 733 | 455 853 | 396 691 |
| Kasumimarginaal | 9,9 % | 6,3 % | -4,7 % | -3,6 % | -0,6 % | 3,0 % | 6,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 618 411 € · 19,3 %
- Põhivara 2 588 837 € · 80,7 %
- Lühiajalised kohustised 847 623 € · 26,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 584 839 € · 49,4 %
- Omakapital 774 786 € · 24,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 75,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 695 € | 60 124 € | 1 141 146 € | 34 |
| II kv 2026 | 14 900 € | 47 371 € | 1 190 940 € | 30 |
| I kv 2026 | 25 595 € | 50 307 € | 881 170 € | 28 |
| IV kv 2025 | 0 € | 52 047 € | 1 011 801 € | 28 |
| III kv 2025 | 33 732 € | 56 819 € | 911 192 € | 29 |
| II kv 2025 | 34 384 € | 55 849 € | 1 002 297 € | 28 |
| I kv 2025 | 0 € | 44 762 € | 868 281 € | 30 |
| IV kv 2024 | 43 203 € | 46 435 € | 901 940 € | 27 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 565 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 20 041 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 305,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 380 382 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 134 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 21 427,72 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marno Allika
- AM Sealord OÜ Osanik
- Lu.mi Spordiklubi MTÜ Juhatuse liige
- Frigoroads OÜ Tegelik kasusaaja
-
Olar Allika
- Frigoroads OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Frigoroads OÜ | 50 % | 1 250 € | 03.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Frigoroads OÜ 50 %
Skeem
LEI 894500UJNWUDGOOX2P46 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLehise tn 9, Haapsalu linn, 90509
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineJÄ/333116 · alates 17.05.2023
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurimad maksuvõlad · Haapsalu linn 21 428 €
- 7. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Haapsalu linn 2 tk
- 9. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Haapsalu linn 1 päeva
- 15. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Haapsalu linn 12 604 €
- 15. Kõige pikema staažiga juhatused · Haapsalu linn 13,9 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubBulltrans OÜ otsib veokijuhti rahvusvahelistele vedudele. Konkurentsivõimeline palk, kaasaegsed veokid, kindel graafik. C+E juhiluba. Kandideeri!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 21427.72 €
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30050244 / 7
-
11.05.2020Muutmiskanne Ä 30050244 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30050244 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 30050244 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30050244 / 3
-
10.02.2015Muutmiskanne Ä 30050244 / 2
-
14.12.2012Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 30050244 / M1
-
15.11.2012Esmakanne Ä 30050244
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 23.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |