Ehe ja Ehtne OÜ
Registrisse kantud 12480494Ehe ja Ehtne OÜ (registrikood 12480494) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Rohuküla, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 463 550 eurot ja puhaskasum 1 195 eurot, bilansimaht 91 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Sas. Juhatuse liige on Raul Sas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.05.2013 (13 a 4 k) · Häärberi tee 10, Rohuküla, 90441
Registriandmed KMKR EE101681412 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101681412
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2024: 4,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,4 % | 2024: 85,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,0 % | 2024: 24,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −5,6 % | 2024: +6,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 463 550 | 490 983 | 461 075 | 307 161 | 207 680 | 236 486 | 282 281 |
| Puhaskasum | 1 195 | 19 666 | 85 546 | 1 293 | -24 935 | -39 763 | -62 460 |
| Käibevara | 87 894 | 86 947 | 57 152 | 47 647 | 36 136 | 35 283 | 37 535 |
| Põhivara | 3 106 | 5 446 | 7 786 | – | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 91 000 | 92 393 | 64 938 | 47 647 | 36 136 | 35 283 | 37 535 |
| Kohustised kokku | 63 663 | 69 489 | 61 700 | 129 956 | 119 738 | 94 129 | 56 438 |
| Omakapital | 27 337 | 22 904 | 3 238 | -82 309 | -83 602 | -58 846 | -18 903 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 4,0 % | 18,6 % | 0,4 % | -12,0 % | -16,8 % | -22,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 87 894 € · 96,6 %
- Põhivara 3 106 € · 3,4 %
- Lühiajalised kohustised 63 663 € · 70,0 %
- Omakapital 27 337 € · 30,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 70,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 74 692 € | 39 977 € | 249 216 € | 16 |
| II kv 2026 | 28 580 € | 21 204 € | 98 455 € | 20 |
| I kv 2026 | 28 870 € | 20 741 € | 79 769 € | 15 |
| IV kv 2025 | 30 799 € | 23 217 € | 87 169 € | 16 |
| III kv 2025 | 65 324 € | 36 882 € | 213 666 € | 14 |
| II kv 2025 | 30 564 € | 21 732 € | 97 288 € | 20 |
| I kv 2025 | 23 487 € | 19 651 € | 64 033 € | 14 |
| IV kv 2024 | 29 876 € | 21 857 € | 84 010 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 24 897 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 326 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 83 072 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 602 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Sas
- OSAÜHING OSSMET Osanik
- Ehe ja Ehtne Käsitöö OÜ Juhatuse liige
- Meie Kaks OÜ Juhatuse liige
- Haapsalu Rotary Klubi Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Haapsalu linn 14,7 %
- 93. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Lääne maakond 80 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 379 | 1 349 |
| Müük avalikule sektorile | 2 299 | 2 321 |
| Toetused kokku | 2 379 | 1 349 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 379 €
- Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA · maksed 561 €
- Põhja-Sakala Vallavalitsus · maksed 450 €
- Haapsalu Linnahooldus OÜ · maksed 402 €
- Läänemaa Ühisgümnaasium · maksed 400 €
- Haapsalu Hariduse Tugiteenuste Keskus · maksed 186 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30051436 / 6
-
25.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 30051436 / M3
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30051436 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30051436 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30051436 / 3
-
18.05.2015Muutmiskanne Ä 30051436 / 2
-
27.05.2013Esmakanne Ä 30051436
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |