Milrem AS
Registrisse kantud 12494266Milrem AS (registrikood 12494266) on 2013. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite tootmine (EMTAK 29101). 2025. aasta müügitulu oli 46 137 000 eurot ja puhaskasum -24 095 000 eurot, bilansimaht 90 681 000 eurot. Juhatuse liikmed on Kuldar Väärsi, Mikk Mägi, Devid Liik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.06.2013 (13 a 3 k) · Betooni tn 1, Tallinn, 13619
Registriandmed KMKR EE101745947 · osakapital 37 723 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101745947
- Osakapital
- 37 723 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Mootorsõidukite tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -52,2 % | 2024: -68,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -42,4 % | 2024: -26,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +125,7 % | 2024: +7,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +40,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 137 000 | 20 445 000 | 19 041 000 | 9 250 000 | 5 413 000 | 8 518 871 | 4 154 195 |
| Puhaskasum | -24 095 000 | -14 067 000 | -4 936 000 | -7 097 000 | -1 207 000 | 1 017 448 | -1 082 316 |
| Käibevara | 60 007 000 | 30 004 000 | 19 022 000 | 13 844 000 | 12 116 000 | 3 540 213 | 2 560 381 |
| Põhivara | 30 674 000 | 23 651 000 | 18 419 000 | 16 716 000 | 14 809 000 | 11 851 462 | 7 744 344 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 90 681 000 | 53 655 000 | 37 441 000 | 30 560 000 | 26 925 000 | 15 391 675 | 10 304 725 |
| Kohustised kokku | 129 154 000 | 68 033 000 | 37 752 000 | 25 935 000 | 15 203 000 | 9 582 491 | 8 531 963 |
| Omakapital | -38 473 000 | -14 378 000 | -311 000 | 4 625 000 | 11 722 000 | 5 809 184 | 1 772 762 |
| Kasumimarginaal | -52,2 % | -68,8 % | -25,9 % | -76,7 % | -22,3 % | 11,9 % | -26,1 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 054 000 | 20 521 000 | 19 085 000 | 9 250 000 | 5 413 000 | 8 518 871 | 4 154 195 |
| Puhaskasum | -23 366 000 | -13 628 000 | -4 736 000 | -6 911 000 | -1 097 000 | 1 036 391 | -1 063 456 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 147 822 000 | 54 446 000 | 37 865 000 | 30 742 000 | 27 182 000 | 15 393 053 | 10 328 008 |
| Kohustised kokku | 184 475 000 | 67 852 000 | 37 643 000 | 25 784 000 | 15 313 000 | 9 546 066 | 8 536 386 |
| Omakapital | -36 653 000 | -13 406 000 | 222 000 | 4 958 000 | 11 869 000 | 5 846 987 | 1 791 622 |
| Töötajaid | 372 | 278 | 213 | 185 | 153 | 117 | 109 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 60 007 000 € · 66,2 %
- Põhivara 30 674 000 € · 33,8 %
- Lühiajalised kohustised 51 132 000 € · 56,4 %
- Pikaajalised kohustised 78 022 000 € · 86,0 %
- Omakapital -38 473 000 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 142,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 392 695 € | 2 456 873 € | 25 705 858 € | 285 |
| II kv 2026 | 2 325 524 € | 2 378 642 € | 14 948 572 € | 286 |
| I kv 2026 | 2 690 792 € | 2 421 671 € | 41 175 200 € | 292 |
| IV kv 2025 | 3 631 027 € | 2 817 043 € | 27 402 742 € | 305 |
| III kv 2025 | 3 074 226 € | 2 608 185 € | 5 264 018 € | 342 |
| II kv 2025 | 2 497 430 € | 2 458 784 € | 5 036 926 € | 322 |
| I kv 2025 | 2 651 998 € | 2 605 394 € | 18 840 841 € | 308 |
| IV kv 2024 | 1 829 977 € | 1 945 304 € | 3 702 734 € | 297 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 797 565 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 818 958 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 102,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 568 619 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 526 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Kuldar Väärsi
- Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liit Tegelik kasusaaja
- Sinrob OÜ Juhatuse liige
- Sinrob Commercial OÜ Tegelik kasusaaja
- DefCAP 2 OÜ Juhatuse liige
- DefCAP OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kusti Salm
- Frankenburg Technologies OÜ Juhatuse liige
-
Devid Liik
- Braap OÜ Tegelik kasusaaja
- Iteration One - BDRNT OÜ Tegelik kasusaaja
- DHKMMM Caeli Investment OÜ Juhatuse liige
- Iteration One - Mchnrc OÜ Juhatuse liige
-
Mikk Mägi
- MKaccounting OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 29) 24 095 000 €
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 29) 125,7 %
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 29) 70,9 %
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 29) 87 tk
- 1. Suurimad toetuste saajad 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 29) 4 477 652 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 435 631 | 801 961 |
| ELi toetused | – | 0 |
| Müük avalikule sektorile | 22 499 | 16 268 |
| Toetused kokku | 435 631 | 801 961 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 415 925 €
- Kaitseliit · maksed 22 499 €
- Tallinna Strateegiakeskus · toetus 19 706 €
Toetused ja projektid
-
iMUGS2 0 €5.0.212 - European Defence Fund (Non Research) · 2025
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.09.2025Muutmiskanne Ä 10184538 / 43
-
04.08.2025Kommertspandi avamiskanne K 10184538 / 42
-
31.08.2023Muutmiskanne Ä 10184538 / 41
-
02.08.2023Muutmiskanne Ä 10184538 / 40
-
17.07.2023Muutmiskanne Ä 10184538 / M14
-
08.05.2023Muutmiskanne Ä 10184538 / 39
-
20.04.2023Muutmiskanne Ä 10184538 / M13
-
25.01.2023Muutmiskanne Ä 10184538 / 38
-
23.08.2022Muutmiskanne Ä 10184538 / 37
-
25.01.2022Muutmiskanne Ä 10184538 / 36
-
20.01.2022Muutmiskanne Ä 10184538 / M12
-
22.12.2021Muutmiskanne Ä 10184538 / 35
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 05.08.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 10.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |