DefCAP OÜ
Registrisse kantud 16952197DefCAP OÜ (registrikood 16952197) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 64991). Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kuldar Väärsi, Taavi Veskimägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.03.2024 (2 a 6 k) · Raja tn 1, Tallinn, 12616
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 50 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 50 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 76,1 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,4 % | 2024: 1,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,7 | 2024: 5,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | – | – |
| Puhaskasum | 57 864 | 18 163 |
| Käibevara | 98 231 | 39 829 |
| Põhivara | 1 629 770 | 1 629 770 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 728 001 | 1 669 599 |
| Kohustised kokku | 1 651 924 | 1 651 436 |
| Omakapital | 76 077 | 18 163 |
| Kasumimarginaal | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 98 231 € · 5,7 %
- Põhivara 1 629 770 € · 94,3 %
- Lühiajalised kohustised 8 404 € · 0,5 %
- Pikaajalised kohustised 1 643 520 € · 95,1 %
- Omakapital 76 077 € · 4,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kuldar Väärsi
- Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Milrem AS Tegelik kasusaaja
- Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liit Tegelik kasusaaja
- Sinrob OÜ Tegelik kasusaaja
- DefCAP 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- Sinrob Commercial OÜ Tegelik kasusaaja
-
Taavi Veskimägi
- Eesti Kaitse- ja Kosmosetööstuse Liit Tegelik kasusaaja
- CACM OÜ Tegelik kasusaaja
- Sentris Advisory OÜ Tegelik kasusaaja
- Sentris Capital Venture Fund I GP OÜ Tegelik kasusaaja
- Sentris Advisory GP Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- DefCAP 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- Usaldusfond Sentris Capital Ventures Founder Tegelik kasusaaja
- Proagis Systems OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Defensphere OÜ | 6,61 % | 1 098 € | 10.06.2024 | 713 570 €2025 |
| Wayren OÜ | 3,71 % | 627 € | 03.07.2024 | 83 469 €2025 |
| Lendurai OÜ | 2,89 % | 470 € | 04.06.2025 | 113 415 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Defensphere OÜ 6,61 %
-
Wayren OÜ 3,71 %
-
Lendurai OÜ 2,89 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRaja tn 1, Tallinn, 12616
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.03.2024Esmakanne Ä 50251546
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |