OÜ I&J
Registrisse kantud 12496162OÜ I&J (registrikood 12496162) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Sutu küla, tegevusala põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77311). 2025. aasta müügitulu oli 8 383 eurot ja puhaskasum -3 308 eurot, bilansimaht 28 260 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Jalakas. Juhatuse liige on Indrek Jalakas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.06.2013 (13 a 3 k) · Ranna, Sutu küla, 94123
Registriandmed KMKR EE102274174 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102274174
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -39,5 % | 2024: -34,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,8 % | 2024: -12,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,8 % | 2024: 87,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −13,1 % | 2024: −31,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 383 | 9 650 | 14 122 | 13 099 | 19 207 | 20 801 | 0 |
| Puhaskasum | -3 308 | -3 304 | 2 044 | 1 002 | 9 802 | 7 955 | -2 957 |
| Käibevara | 7 989 | 4 331 | 3 467 | 11 238 | 8 309 | 6 994 | 9 786 |
| Põhivara | 20 271 | 27 008 | 31 790 | 21 278 | 20 283 | 24 288 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 260 | 31 339 | 35 257 | 32 516 | 28 592 | 31 282 | 9 786 |
| Kohustised kokku | 4 283 | 4 054 | 4 668 | 3 971 | 1 049 | 13 541 | – |
| Omakapital | 23 977 | 27 285 | 30 589 | 28 545 | 27 543 | 17 741 | 9 786 |
| Kasumimarginaal | -39,5 % | -34,2 % | 14,5 % | 7,6 % | 51,0 % | 38,2 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 989 € · 28,3 %
- Põhivara 20 271 € · 71,7 %
- Lühiajalised kohustised 4 283 € · 15,2 %
- Omakapital 23 977 € · 84,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
77311 Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent põhitegevus 7 421 €
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast 799 €
-
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus 163 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 66 € | 0 € | 423 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 € | 0 € | 588 € | 0 |
| I kv 2026 | 519 € | 0 € | 5 645 € | 0 |
| IV kv 2025 | 82 € | 0 € | 226 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 € | 0 € | 219 € | 0 |
| II kv 2025 | 561 € | 0 € | 2 806 € | 0 |
| I kv 2025 | 484 € | 0 € | 5 869 € | 0 |
| IV kv 2024 | 31 € | 0 € | 2 049 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 141 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Jalakas
- OÜ Pipe-Tech Tegelik kasusaaja
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Püha Jakobi Kogudus Tegelik kasusaaja
- OÜ Toptehno Tegelik kasusaaja
- MTÜ Pihtla loodussõbrad Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRanna, Sutu küla, 94123
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 400 | 5 603 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 6 400 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30051607 / 4
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 30051607 / 3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30051607 / 2
-
28.06.2013Esmakanne Ä 30051607
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |