OÜ Pipe-Tech
Registrisse kantud 12503031OÜ Pipe-Tech (registrikood 12503031) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus (EMTAK 4221). 2025. aasta müügitulu oli 656 048 eurot ja puhaskasum 62 691 eurot, bilansimaht 895 554 eurot. Juhatuse liikmed on Indrek Jalakas, Margus Vahter, Ulvi Avilo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.07.2013 (13 a 3 k) · Marientali tee 13, Kuressaare linn, 93815
Registriandmed KMKR EE101649645 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101649645
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,6 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,4 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,1 % | 2024: 94,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,1 | 2024: 11,9 |
| Müügitulu kasv | −3,1 % | 2024: +18,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 656 048 | 676 803 | 569 601 | 670 294 | 546 685 | 491 993 | 381 790 |
| Puhaskasum | 62 691 | 66 686 | 76 893 | 115 434 | 96 067 | 76 317 | 12 261 |
| Käibevara | 615 441 | 532 576 | 536 981 | 419 585 | 292 212 | 181 615 | 122 158 |
| Põhivara | 280 113 | 301 138 | 236 270 | 247 452 | 261 624 | 276 992 | 262 553 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 895 554 | 833 714 | 773 251 | 667 037 | 553 836 | 458 607 | 384 711 |
| Kohustised kokku | 43 717 | 44 568 | 50 792 | 21 471 | 23 703 | 24 542 | 26 963 |
| Omakapital | 851 837 | 789 146 | 722 459 | 645 566 | 530 133 | 434 065 | 357 748 |
| Kasumimarginaal | 9,6 % | 9,9 % | 13,5 % | 17,2 % | 17,6 % | 15,5 % | 3,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 615 441 € · 68,7 %
- Põhivara 280 113 € · 31,3 %
- Lühiajalised kohustised 43 717 € · 4,9 %
- Omakapital 851 837 € · 95,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 619 € | 10 715 € | 148 324 € | 6 |
| II kv 2026 | 13 735 € | 10 599 € | 181 445 € | 6 |
| I kv 2026 | 24 798 € | 10 256 € | 114 558 € | 6 |
| IV kv 2025 | 28 193 € | 9 679 € | 214 000 € | 6 |
| III kv 2025 | 29 189 € | 10 396 € | 175 482 € | 6 |
| II kv 2025 | 18 061 € | 10 127 € | 127 521 € | 6 |
| I kv 2025 | 23 062 € | 10 322 € | 153 575 € | 6 |
| IV kv 2024 | 19 860 € | 9 589 € | 221 136 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 873 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 572 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 49 441 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 145 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Jalakas
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Püha Jakobi Kogudus Tegelik kasusaaja
- OÜ Toptehno Juhatuse liige
- OÜ I&J Tegelik kasusaaja
- MTÜ Pihtla loodussõbrad Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 34. Suurimad juhatused · Ehitus (EMTAK 42) 3 tk
- 60. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Saare maakond 10 449 €
- 83. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Saare maakond 9,6 %
- 94. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Saare maakond 109 341 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 858 | 20 685 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 746 €
- SA Saaremaa Muuseum · maksed 112 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30051672 / 7
-
18.06.2018Muutmiskanne Ä 30051672 / 6
-
14.06.2018Muutmiskanne Ä 30051672 / M1
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30051672 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30051672 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30051672 / 3
-
12.08.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30051672 / 2
-
11.07.2013Esmakanne Ä 30051672
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |