QuPoint OÜ
Registrisse kantud 12502126QuPoint OÜ (registrikood 12502126) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 43 866 eurot ja puhaskasum -7 868 eurot, bilansimaht 16 534 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lesia Telega. Juhatuse liikmed on Oleksii Kaharlyk, Lesia Telega. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.07.2013 (13 a 3 k) · Pae tn 21, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101834191 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101834191
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -17,9 % | 2024: -14,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -73,0 % | 2024: -37,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,2 % | 2024: 75,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | −6,0 % | 2024: −24,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +41,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 866 | 46 646 | 61 724 | 45 782 | 4 004 | 7 647 | 35 670 |
| Puhaskasum | -7 868 | -6 940 | 7 674 | -3 148 | -8 156 | -3 210 | 23 132 |
| Käibevara | 16 230 | 23 931 | 29 155 | 20 282 | 17 928 | 26 463 | 33 173 |
| Põhivara | 304 | 913 | 2 203 | 3 576 | 4 949 | 3 643 | 428 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 534 | 24 844 | 31 358 | 23 858 | 22 877 | 30 106 | 33 601 |
| Kohustised kokku | 5 753 | 6 195 | 5 769 | 5 943 | 1 814 | 886 | 1 171 |
| Omakapital | 10 781 | 18 649 | 25 589 | 17 915 | 21 063 | 29 220 | 32 430 |
| Kasumimarginaal | -17,9 % | -14,9 % | 12,4 % | -6,9 % | -203,7 % | -42,0 % | 64,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 230 € · 98,2 %
- Põhivara 304 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 5 753 € · 34,8 %
- Omakapital 10 781 € · 65,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 877 € | 913 € | 874 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 755 € | 1 814 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 174 € | 4 368 € | 6 082 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 084 € | 5 307 € | 9 296 € | 2 |
| III kv 2025 | 5 084 € | 5 307 € | 10 442 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 084 € | 5 307 € | 6 892 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 967 € | 5 189 € | 15 541 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 733 € | 4 952 € | 16 553 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 292 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 304 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 100,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 291 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 585 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Carefulweb OÜ
- Gearheart OÜ Muu roll
- Online Research Consulting OÜ Muu roll
- HighLoadIT OÜ Muu roll
- Clever Developments Company OÜ Muu roll
- INV Holdings OÜ Muu roll
- Elisium Project OÜ Muu roll
- HomeMoney Europe OÜ Muu roll
- Incredee Technologies OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10185109 / 8
-
09.04.2018Muutmiskanne Ä 10185109 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10185109 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10185109 / 5
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10185109 / 4
-
22.07.2014Muutmiskanne Ä 10185109 / 3
-
11.10.2013Muutmiskanne Ä 10185109 / 2
-
10.07.2013Esmakanne Ä 10185109
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |