HighLoadIT OÜ
Registrisse kantud 12712208HighLoadIT OÜ (registrikood 12712208) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 522 555 eurot ja puhaskasum -27 714 eurot, bilansimaht 118 792 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ievgen Zorichev. Juhatuse liige on Ievgen Zorichev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.08.2014 (12 a 1 k) · Pae tn 25-47, Tallinn, 11414
Registriandmed KMKR EE102599053 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102599053
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,8 % | 2024: 3,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -23,4 % | 2024: 24,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 86,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 479,0 | 2024: 7,5 |
| Müügitulu kasv | +58,3 % | 2024: +39,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +119,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 522 555 | 962 008 | 689 453 | 0 | 0 | 29 834 | 86 159 |
| Puhaskasum | -27 714 | 35 306 | 107 356 | 0 | 0 | -6 | -360 |
| Käibevara | 118 792 | 168 619 | 111 133 | 3 597 | 3 597 | 3 597 | 3 603 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 118 792 | 168 619 | 111 133 | 3 597 | 3 597 | 3 597 | 3 603 |
| Kohustised kokku | 248 | 22 361 | 180 | – | – | – | – |
| Omakapital | 118 544 | 146 258 | 110 953 | 3 597 | 3 597 | 3 597 | 3 603 |
| Kasumimarginaal | -1,8 % | 3,7 % | 15,6 % | – | – | 0,0 % | -0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 118 792 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 248 € · 0,2 %
- Omakapital 118 544 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 479,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 430 € | 0 € | 2 189 221 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 149 € | 0 € | 1 811 099 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 048 205 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 586 788 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 628 838 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 850 779 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 822 925 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 437 259 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 477 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 729 740 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Carefulweb OÜ
- Gearheart OÜ Muu roll
- Online Research Consulting OÜ Muu roll
- Clever Developments Company OÜ Muu roll
- INV Holdings OÜ Muu roll
- QuPoint OÜ Muu roll
- Elisium Project OÜ Muu roll
- HomeMoney Europe OÜ Muu roll
- Incredee Technologies OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10199519 / 7
-
17.04.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10199519 / 6
-
26.10.2018Muutmiskanne Ä 10199519 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10199519 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10199519 / 3
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10199519 / 2
-
29.08.2014Esmakanne Ä 10199519
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |