Trapeza OÜ
Registrisse kantud 12505159Trapeza OÜ (registrikood 12505159) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Valga linn, tegevusala muud juriidilised toimingud (EMTAK 69109). 2024. aasta müügitulu oli 138 054 eurot ja puhaskasum -203 781 eurot, bilansimaht 1 478 523 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Artem Porobanyuk. Ettevõttel on osalus 10 ettevõttes. Juhatuse liige on Artem Porobanyuk. Maksuvõlg on 5 753,76 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.07.2013 (13 a 3 k) · Soo tn 4, Valga linn, 68204
Registriandmed KMKR EE102658347 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102658347
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud juriidilised toimingud
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -147,6 % | 2023: -0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: -5,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -13,1 % | 2023: 0,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2023: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +71,5 % | 2023: +114,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +69,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 138 054 | 80 500 | 37 503 | 39 992 | 27 999 | 9 950 |
| Puhaskasum | -203 781 | -591 | 1 530 | 2 027 | 5 889 | 1 729 |
| Käibevara | 655 322 | 1 353 886 | 33 685 | 34 666 | 38 775 | 27 879 |
| Põhivara | 823 201 | 273 635 | 15 450 | 15 000 | 12 500 | 10 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 478 523 | 1 627 521 | 49 135 | 49 666 | 51 275 | 37 879 |
| Kohustised kokku | 1 671 523 | 1 616 740 | 37 763 | 39 824 | 43 460 | 35 950 |
| Omakapital | -193 000 | 10 781 | 11 372 | 9 842 | 7 815 | 1 929 |
| Kasumimarginaal | -147,6 % | -0,7 % | 4,1 % | 5,1 % | 21,0 % | 17,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 655 322 € · 44,3 %
- Põhivara 823 201 € · 55,7 %
- Lühiajalised kohustised 670 623 € · 45,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 000 900 € · 67,7 %
- Omakapital -193 000 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 113,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
69109 Muud juriidilised toimingud põhitegevus 45 177 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 38 400 €
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük 31 832 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 22 645 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 940 € | 4 032 € | 21 674 € | 3 |
| II kv 2026 | 5 953 € | 4 118 € | 15 895 € | 3 |
| I kv 2026 | 2 517 € | 2 365 € | 17 874 € | 3 |
| IV kv 2025 | 6 857 € | 5 316 € | 19 112 € | 3 |
| III kv 2025 | 9 998 € | 5 691 € | 34 663 € | 3 |
| II kv 2025 | 6 830 € | 5 224 € | 18 422 € | 1 |
| I kv 2025 | 13 094 € | 13 022 € | 22 844 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 971 € | 8 481 € | 65 805 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 980 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 344 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 67,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 225 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 862 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 5 753,76 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Artem Porobanyuk
- Aktsiaselts Läätsa Kalatööstus Tegelik kasusaaja
- Tianmga OÜ Tegelik kasusaaja
- METALS OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Mypowers OÜ Tegelik kasusaaja
- Konstrument OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Budget OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Gentlemen Club OÜ Tegelik kasusaaja
- Reekviemile OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (10)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Budget OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 136 335 €2024 |
| Gentlemen Club OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 92 838 €2024 |
| Glam by Isabel OÜ | 100 % | 2 500 € | 11.11.2024 | 0 €2025 |
| METALS OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 1 580 117 €2021 |
| pesula24 OÜ | 100 % | 2 500 € | 06.11.2024 | – |
| Reekviemile OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 01.10.2024 | 58 917 €2022 |
| SteamFunk OÜ Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 09.01.2025 | 0 €2023 |
| Tianmga OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 1 597 817 €2019 |
| Eesti Lennukeskus OÜ | 1,79 % | 3 000 € | 19.01.2024 | 790 €2025 |
| Osaühing ÕITSENG | 0,23 % | 64 € | 12.01.2024 | 3 038 655 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (14)
-
Budget OÜ 100 %
-
Gentlemen Club OÜ 100 %
-
Glam by Isabel OÜ 100 %
-
METALS OÜ 100 %
-
pesula24 OÜ 100 %
-
Reekviemile OÜ 100 %
-
SteamFunk OÜ 100 %
-
Tianmga OÜ 100 %
-
Eesti Lennukeskus OÜ 1,79 %
-
Osaühing ÕITSENG 0,23 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Valga vald 14 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.11.2025Muutmiskanne Ä 20064533 / 8
-
21.11.2025Muutmiskanne Ä 20064533 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20064533 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20064533 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20064533 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20064533 / 4
-
13.12.2016Muutmiskanne Ä 20064533 / 3
-
31.12.2015Muutmiskanne Ä 20064533 / 2
-
15.07.2013Esmakanne Ä 20064533
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 10.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |