SteamFunk OÜ
Registrisse kantud 14972586SteamFunk OÜ (registrikood 14972586) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Voka alevik, tegevusala restoranid jm toitlustuskohad (EMTAK 56101). 2023. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 2 eurot, bilansimaht 8 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Trapeza OÜ. Juhatuse liige on Maxim Nepochaty. Maksuvõlg on 1 171,58 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.05.2020 (6 a 5 k) · Tööstuspargi tn 16, Voka alevik, 41701
Registriandmed KMKR EE102255986 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102255986
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranid jm toitlustuskohad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,0 % | 2022: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 6,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2022: −92,1 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 4 768 | 60 365 | 17 626 |
| Puhaskasum | 2 | -1 | 4 | 3 |
| Käibevara | 8 | 27 588 | 28 023 | 26 806 |
| Põhivara | 0 | 13 078 | 18 503 | 20 013 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 | 40 666 | 46 526 | 46 819 |
| Kohustised kokku | 0 | 38 160 | 44 019 | 44 316 |
| Omakapital | 8 | 2 506 | 2 507 | 2 503 |
| Kasumimarginaal | – | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 € · 100,0 %
- Omakapital 8 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 831 € | 668 € | 2 039 € | 1 |
| III kv 2024 | 635 € | 710 € | 23 896 € | 1 |
| II kv 2024 | 244 € | 195 € | 69 433 € | 1 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 360 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 277 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 223 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 80,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 680 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 428 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 1 171,58 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Trapeza OÜ
- Osaühing ÕITSENG Osanik
- Tianmga OÜ Osanik
- METALS OÜ Osanik Maksuvõlg
- Budget OÜ Osanik Maksuvõlg
- Gentlemen Club OÜ Osanik
- Reekviemile OÜ Osanik Maksuvõlg
- Eesti Lennukeskus OÜ Osanik
- Glam by Isabel OÜ Osanik
-
Maxim Nepochaty
- Osaühing TALPET TRANS Osanik
- Black Label OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Trapeza OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Politsei- ja Piirivalveamet · 01.11.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2026Kohtutäitur avaldas Ametlikes Teadaannetes teate: täitmisteade
-
29.11.2025Muutmiskanne Ä 50146388 / 7
-
09.01.2025Muutmiskanne Ä 50146388 / 6
-
27.03.2024Muutmiskanne Ä 50146388 / 5
-
08.03.2024Muutmiskanne Ä 50146388 / 4
-
28.02.2024Muutmiskanne Ä 50146388 / 3
-
15.02.2024Osanike muutmine Ä 50146388 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50146388 / 2
-
15.05.2020Esmakanne Ä 50146388
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |