Menter OÜ
Registrisse kantud 12508198Menter OÜ (registrikood 12508198) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Taebla alevik, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 393 590 eurot ja puhaskasum 202 464 eurot, bilansimaht 2 009 849 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Schults. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Mart Schults. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.07.2013 (13 a 2 k) · Uus tn 14, Taebla alevik, 90801
Registriandmed KMKR EE101651219 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101651219
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 51,4 % | 2024: 85,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,0 % | 2024: 45,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,8 % | 2024: 52,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,0 | 2024: 27,3 |
| Müügitulu kasv | +2,5 % | 2024: +22,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 393 590 | 383 907 | 312 324 | 455 834 | 425 861 | 250 682 | 207 130 |
| Puhaskasum | 202 464 | 326 967 | 78 602 | 51 162 | 86 088 | 27 997 | 52 424 |
| Käibevara | 1 329 703 | 1 143 124 | 709 130 | 598 187 | 519 977 | 339 693 | 378 841 |
| Põhivara | 680 146 | 219 633 | 221 356 | 254 713 | 249 314 | 191 549 | 265 304 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 009 849 | 1 362 757 | 930 486 | 852 900 | 769 291 | 531 242 | 644 145 |
| Kohustised kokku | 1 089 911 | 645 283 | 539 979 | 540 995 | 508 548 | 356 587 | 497 487 |
| Omakapital | 919 938 | 717 474 | 390 507 | 311 905 | 260 743 | 174 655 | 146 658 |
| Kasumimarginaal | 51,4 % | 85,2 % | 25,2 % | 11,2 % | 20,2 % | 11,2 % | 25,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 329 703 € · 66,2 %
- Põhivara 680 146 € · 33,8 %
- Lühiajalised kohustised 221 994 € · 11,0 %
- Pikaajalised kohustised 867 917 € · 43,2 %
- Omakapital 919 938 € · 45,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 291 571 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 102 019 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 069 € | 1 592 € | 172 384 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 398 € | 1 592 € | 84 265 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 114 € | 1 602 € | 60 248 € | 1 |
| IV kv 2025 | 13 280 € | 1 622 € | 114 970 € | 1 |
| III kv 2025 | 10 112 € | 1 622 € | 92 255 € | 1 |
| II kv 2025 | 13 805 € | 1 622 € | 125 572 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 051 € | 1 612 € | 36 746 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 557 € | 1 590 € | 93 174 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 356 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 531 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 6,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 57 461 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 021 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mart Schults
- Sest OÜ Osanik
- Miner OÜ Osanik
- JS Valdus OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Navest OÜ Tegelik kasusaaja
- Tavaar OÜ Juhatuse liige
- KRR Partners AS Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| JS Valdus OÜ Likvideerimisel | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 4 071 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
JS Valdus OÜ 50 %
Skeem
LEI 254900HGT5HLOT1HB052
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUus tn 14, Taebla alevik, 90801
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 202 464 €
- 18. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Lääne-Nigula vald 2 009 849 €
- 69. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Lääne maakond 919 938 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 770 | 940 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Lääne-Nigula Vallavalitsus · maksed 6 770 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 30051738 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30051738 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30051738 / 4
-
27.07.2017Muutmiskanne Ä 30051738 / 3
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 30051738 / 2
-
22.07.2013Esmakanne Ä 30051738
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |