UF OÜ
Registrisse kantud 12509677UF OÜ (registrikood 12509677) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine (EMTAK 77401). 2025. aasta müügitulu oli 39 180 eurot ja puhaskasum 13 037 eurot, bilansimaht 489 110 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Monika Salu. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Monika Salu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.07.2013 (13 a 2 k) · Kandle tn 6b, Tallinn, 10920
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,3 % | 2024: -35,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,7 % | 2024: -1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 96,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 730,5 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +101,9 % | 2024: −13,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +49,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 180 | 19 408 | 22 328 | 15 290 | 15 937 | 5 319 | 2 382 |
| Puhaskasum | 13 037 | -6 879 | -8 212 | 17 621 | 353 429 | -9 953 | -8 448 |
| Käibevara | 136 610 | 155 774 | 194 981 | 229 345 | 287 919 | 90 762 | 112 219 |
| Põhivara | 352 500 | 335 327 | 325 948 | 261 782 | 235 795 | 194 531 | 45 132 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 489 110 | 491 101 | 520 929 | 491 127 | 523 714 | 285 293 | 157 351 |
| Kohustised kokku | 937 | 15 965 | 38 914 | 900 | 51 108 | 166 116 | 28 221 |
| Omakapital | 488 173 | 475 136 | 482 015 | 490 227 | 472 606 | 119 177 | 129 130 |
| Kasumimarginaal | 33,3 % | -35,4 % | -36,8 % | 115,2 % | 2 217,7 % | -187,1 % | -354,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 136 610 € · 27,9 %
- Põhivara 352 500 € · 72,1 %
- Lühiajalised kohustised 187 € · 0,0 %
- Pikaajalised kohustised 750 € · 0,2 %
- Omakapital 488 173 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 730,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
77401 Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine põhitegevus 24 110 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 15 070 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 173 € | 196 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 266 € | 187 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 87 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 39 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 12 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 58 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 65 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 126 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Monika Salu
- Eesti Kooriühing Juhatuse liige
- MPS Project OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| MPS Project OÜ | 100 % | 2 500 € | 26.08.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
MPS Project OÜ 100 %
Skeem
LEI 894500MZFU10TLAC8J43
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKandle tn 6b, Tallinn, 10920
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 360 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Ehituskool · maksed 360 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10185639 / 6
-
10.07.2019Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10185639 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10185639 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10185639 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10185639 / 2
-
24.07.2013Esmakanne Ä 10185639
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |