Eesti Kooriühing
Registrisse kantud 80039536Eesti Kooriühing (registrikood 80039536) on 1998. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2025. aasta müügitulu oli 624 853 eurot ja puhaskasum -11 532 eurot, bilansimaht 591 864 eurot. Juhatuse liikmed on Kaie Tanner, Heli Jürgenson, Raul Talmar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.06.1998 (28 a 4 k) · Roosikrantsi tn 13, Tallinn, 10119
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,8 % | 2024: -4,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,7 % | 2024: -5,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,4 % | 2024: 45,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +40,5 % | 2024: +23,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 624 853 | 444 751 | 358 824 | 324 325 | 781 221 | 437 707 | 995 329 |
| Puhaskasum | -11 532 | -18 245 | -11 754 | -14 455 | -7 557 | 9 | 2 796 |
| Käibevara | 432 841 | 535 110 | 438 417 | 416 193 | 595 971 | 1 047 901 | 570 746 |
| Põhivara | 159 023 | 168 343 | 101 647 | 200 494 | 151 792 | 152 029 | 250 659 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 591 864 | 703 453 | 540 064 | 616 687 | 747 763 | 1 199 930 | 821 405 |
| Kohustised kokku | 281 461 | 381 517 | 370 884 | 435 753 | 552 374 | 996 983 | 618 467 |
| Omakapital | 310 403 | 321 936 | 169 180 | 180 934 | 195 389 | 202 947 | 202 938 |
| Kasumimarginaal | -1,8 % | -4,1 % | -3,3 % | -4,5 % | -1,0 % | 0,0 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 432 841 € · 73,1 %
- Põhivara 159 023 € · 26,9 %
- Lühiajalised kohustised 178 216 € · 30,1 %
- Pikaajalised kohustised 103 245 € · 17,4 %
- Omakapital 310 403 € · 52,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 732 € | 17 073 € | 0 € | 26 |
| II kv 2026 | 15 100 € | 16 429 € | 0 € | 26 |
| I kv 2026 | 17 667 € | 18 603 € | 0 € | 26 |
| IV kv 2025 | 28 589 € | 29 938 € | 0 € | 28 |
| III kv 2025 | 29 134 € | 30 833 € | 0 € | 28 |
| II kv 2025 | 17 107 € | 18 019 € | 0 € | 29 |
| I kv 2025 | 23 620 € | 24 602 € | 0 € | 30 |
| IV kv 2024 | 21 105 € | 22 107 € | 0 € | 30 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 244 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 691 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 421 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Hirvo Surva
- Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- OÜ Lauluisa Osanik
- KULTUURIPÄRANDI HOIDMISE SELTS Tegelik kasusaaja
-
Aet Maatee
- Sihtasutus Pärnu Muuseum Tegelik kasusaaja
-
Kaie Tanner
- Mittetulundusühing Raadio Laste Laulustuudio Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Tihase tn 23 // 25 korteriühistu Juhatuse liige
- MTÜ Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vilistlaskogu Tegelik kasusaaja
-
Riivo Jõgi
- Levimuusika OÜ Osanik
- MELOODIA OÜ Tegelik kasusaaja
- GRANDE MUSIC OÜ Tegelik kasusaaja
-
Epp Vana
- Mittetulundusühing EESTI NAISLAULU SELTS Tegelik kasusaaja
- MTÜ Temperamuusik Tegelik kasusaaja
-
Monika Salu
- UF OÜ Tegelik kasusaaja
- MPS Project OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jaanus Kann
- Eesti Muusikaõpetajate Liit Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Nurme tn 39 korteriühistu Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Nõmme Gümnaasiumi muusikafond Tegelik kasusaaja
-
Raul Talmar
- osaühing Talmar & Põhi Juhatuse liige
-
Heli Jürgenson
- Helikord UÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Roosikrantsi tn 13199818 · alates 27.03.2018
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad juhatused · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 9 tk
- 11. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 124 971 €
- 12. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 24,4 %
- 17. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 40,5 %
- 19. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 284 591 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 255 319 | 437 029 |
| Müük avalikule sektorile | 29 272 | 9 182 |
| Toetused kokku | 255 319 | 437 029 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Rahvakultuuri Keskus · toetus 144 429 €
- Eesti Kultuurkapital · toetus 45 870 €
- Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet · toetus 40 000 €
- KULTUURIMINISTEERIUM · toetus 25 020 €
- Tartu Vallavalitsus · maksed 4 291 €
- Türi Vallavalitsus · maksed 1 694 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.06.2025Muutmiskanne M 10032557 / 25
-
27.07.2023Muutmiskanne M 10032557 / 24
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10032557 / 23
-
03.09.2021Muutmiskanne M 10032557 / 22
-
30.08.2021Muutmiskanne M 10032557 / M11
-
19.08.2021Muutmiskanne M 10032557 / M10
-
14.11.2019Muutmiskanne M 10032557 / 21
-
17.06.2019Muutmiskanne M 10032557 / 20
-
06.11.2018Muutmiskanne M 10032557 / 19
-
07.11.2017Muutmiskanne M 10032557 / 18
-
29.09.2017Muutmiskanne M 10032557 / 17
-
19.09.2017Muutmiskanne M 10032557 / M8
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | – |
| 2022 | 28.06.2023 | – |
| 2021 | 08.06.2022 | – |
| 2020 | 18.06.2021 | – |
| 2019 | 22.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 1999 | – | – |
| 1998 | – | – |
| 1997 | – | – |
| 1995 | – | – |