U-Bistroo OÜ
Registrisse kantud 12550450U-Bistroo OÜ (registrikood 12550450) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 2 382 036 eurot ja puhaskasum 181 822 eurot, bilansimaht 715 230 eurot. Juhatuse liikmed on Janno Lepik, Kristjan Peäske. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2013 (13 a 0 k) · Peetri tn 12, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE101700791 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101700791
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,6 % | 2024: 11,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,6 % | 2024: 51,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,4 % | 2024: 69,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | −8,4 % | 2024: +12,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 382 036 | 2 600 660 | 2 319 346 | 1 947 577 | 1 110 385 | 1 524 437 | 1 356 815 |
| Puhaskasum | 181 822 | 289 010 | 224 928 | 273 802 | 75 795 | 41 067 | 37 044 |
| Käibevara | 681 003 | 778 080 | 606 486 | 478 464 | 310 432 | 297 217 | 286 844 |
| Põhivara | 34 227 | 23 156 | 46 638 | 59 444 | 153 589 | 247 868 | 335 586 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 715 230 | 801 236 | 653 124 | 537 908 | 464 021 | 545 085 | 622 430 |
| Kohustised kokku | 218 516 | 241 344 | 189 242 | 178 954 | 198 869 | 275 727 | 334 140 |
| Omakapital | 496 714 | 559 892 | 463 882 | 358 954 | 265 152 | 269 358 | 288 290 |
| Kasumimarginaal | 7,6 % | 11,1 % | 9,7 % | 14,1 % | 6,8 % | 2,7 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 681 003 € · 95,2 %
- Põhivara 34 227 € · 4,8 %
- Lühiajalised kohustised 202 186 € · 28,3 %
- Pikaajalised kohustised 16 330 € · 2,3 %
- Omakapital 496 714 € · 69,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 283 804 € | 106 441 € | 949 368 € | 38 |
| II kv 2026 | 117 516 € | 60 096 € | 492 674 € | 73 |
| I kv 2026 | 107 970 € | 70 529 € | 364 823 € | 36 |
| IV kv 2025 | 195 437 € | 94 879 € | 463 075 € | 38 |
| III kv 2025 | 293 126 € | 133 376 € | 1 065 316 € | 45 |
| II kv 2025 | 123 127 € | 77 676 € | 498 511 € | 85 |
| I kv 2025 | 132 787 € | 87 937 € | 437 710 € | 39 |
| IV kv 2024 | 165 271 € | 108 025 € | 533 693 € | 43 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 94 601 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 35 480 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 316 456 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 796 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Peäske
- Uma Restoran OÜ Tegelik kasusaaja
- Lee Restoran OÜ Osanik
- Lessner OÜ Osanik
- EESTI HOTELLIDE JA RESTORANIDE LIIT Juhatuse liige
- KI Projekt OÜ Tegelik kasusaaja
- Panga Saunamaja OÜ Juhatuse liige
- Hopster OÜ Tegelik kasusaaja
- True Goods OÜ Juhatuse liige
-
Janno Lepik
- Uma Restoran OÜ Osanik
- Lee Restoran OÜ Osanik
- Lessner OÜ Tegelik kasusaaja
- Hangus OÜ Tegelik kasusaaja
- Hopster OÜ Osanik
- True Goods OÜ Juhatuse liige
- Arvona OÜ Osanik
- Green Bites Invest OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 32. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 8,4 %
- 41. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 181 822 €
- 44. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 99 252 €
- 45. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 2 382 036 €
- 48. Kõige pikema staažiga juhatused · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 13,0 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 739 | 3 194 |
| Müük avalikule sektorile | 20 645 | 26 569 |
| Toetused kokku | 2 739 | 3 194 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- RIIGIKANTSELEI · maksed 9 300 €
- Eesti Töötukassa · toetus 2 739 €
- Haridus- ja Noorteamet · maksed 2 254 €
- Tallinna Linnaplaneerimise Amet · maksed 1 901 €
- Tallinna Tervishoiu Kõrgkool · maksed 1 285 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 1 228 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.12.2023Muutmiskanne Ä 10188444 / 10
-
30.11.2023Muutmiskanne Ä 10188444 / 9
-
29.11.2023Muutmiskanne Ä 10188444 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10188444 / 8
-
29.10.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10188444 / 7
-
20.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10188444 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10188444 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10188444 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10188444 / 3
-
19.03.2014Muutmiskanne Ä 10188444 / 2
-
12.02.2014Muutmiskanne Ä 10188444 / M1
-
10.10.2013Esmakanne Ä 10188444
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |