OÜ Randecom
Registrisse kantud 12558115OÜ Randecom (registrikood 12558115) on 2013. aastal asutatud osaühing, asukoht Annikoru küla, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 21 331 eurot ja puhaskasum 3 100 eurot, bilansimaht 5 507 eurot. Juhatuse liikmed on Andres Koemets, Raio Dello, Tiit Koemets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.10.2013 (12 a 11 k) · Annikoru tee 8, Annikoru küla, 61202
Registriandmed KMKR EE101673679 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101673679
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektripaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,5 % | 2024: -0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 67,1 % | 2024: -1,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,9 % | 2024: 45,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,2 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +103,5 % | 2024: −55,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 331 | 10 482 | 23 498 | 16 628 | 20 491 | 21 491 | 36 185 |
| Puhaskasum | 3 100 | -22 | 55 | -1 032 | -12 | -26 | -29 |
| Käibevara | 5 491 | 3 262 | 3 506 | 3 681 | 4 480 | 3 287 | 4 835 |
| Põhivara | 16 | 83 | 443 | 829 | 934 | 1 424 | 2 151 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 507 | 3 345 | 3 949 | 4 510 | 5 414 | 4 711 | 6 986 |
| Kohustised kokku | 888 | 1 826 | 2 408 | 3 024 | 2 896 | 2 182 | 4 430 |
| Omakapital | 4 619 | 1 519 | 1 541 | 1 486 | 2 518 | 2 529 | 2 556 |
| Kasumimarginaal | 14,5 % | -0,2 % | 0,2 % | -6,2 % | -0,1 % | -0,1 % | -0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 491 € · 99,7 %
- Põhivara 16 € · 0,3 %
- Lühiajalised kohustised 888 € · 16,1 %
- Omakapital 4 619 € · 83,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 121 € | 0 € | 1 883 € | 0 |
| II kv 2026 | 230 € | 0 € | 4 540 € | 0 |
| I kv 2026 | 212 € | 0 € | 3 218 € | 0 |
| IV kv 2025 | 344 € | 0 € | 4 596 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 236 € | 596 € | 5 641 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 222 € | 506 € | 7 129 € | 1 |
| I kv 2025 | 652 € | 415 € | 3 653 € | 0 |
| IV kv 2024 | 691 € | 579 € | 3 423 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 40 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 628 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 019 | 15 868 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Elva Vallavalitsus · maksed 7 019 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20065588 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20065588 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20065588 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20065588 / 3
-
11.02.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20065588 / 2
-
23.10.2013Esmakanne Ä 20065588
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |