Multikallur OÜ
Registrisse kantud 12664716Multikallur OÜ (registrikood 12664716) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 76 163 eurot ja puhaskasum 1 266 eurot, bilansimaht 7 033 eurot. Juhatuse liikmed on Jaak Pentjärv, Kaupo Pentjärv. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.05.2014 (12 a 4 k) · Heina tn 34, Tallinn, 10319
Registriandmed KMKR EE101798114 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101798114
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,7 % | 2024: -0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 99,8 % | 2024: -7 150,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,0 % | 2024: 0,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +29,2 % | 2024: −24,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 163 | 58 944 | 77 835 | 75 005 | 61 644 | 63 025 | 77 574 |
| Puhaskasum | 1 266 | -143 | -815 | 510 | 68 | -192 | -7 219 |
| Käibevara | 7 033 | 1 924 | 4 661 | 10 051 | 6 120 | 11 174 | 10 600 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 1 750 | 3 850 | 6 100 | 8 650 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 033 | 1 924 | 4 661 | 11 801 | 9 970 | 17 274 | 19 250 |
| Kohustised kokku | 5 765 | 1 922 | 4 516 | 10 841 | 9 520 | 16 892 | 18 676 |
| Omakapital | 1 268 | 2 | 145 | 960 | 450 | 382 | 574 |
| Kasumimarginaal | 1,7 % | -0,2 % | -1,0 % | 0,7 % | 0,1 % | -0,3 % | -9,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 033 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 765 € · 82,0 %
- Omakapital 1 268 € · 18,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 82,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 971 € | 1 391 € | 23 732 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 206 € | 1 275 € | 17 120 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 571 € | 841 € | 8 840 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 281 € | 1 247 € | 16 868 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 667 € | 1 247 € | 22 485 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 626 € | 1 188 € | 23 709 € | 0 |
| I kv 2025 | 711 € | 335 € | 9 630 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 603 € | 1 006 € | 15 679 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 990 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 464 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 911 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineJÄ/335036 · alates 08.01.2026 · kuni 26.01.2031
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10195420 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10195420 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10195420 / 3
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10195420 / 2
-
22.05.2014Esmakanne Ä 10195420
-
24.04.2014Esmakanne Ä 10195420 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |