Saetee OÜ
Registrisse kantud 12667531Saetee OÜ (registrikood 12667531) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Kaubi küla, tegevusala puidu saagimine ja hööveldamine (EMTAK 16111). 2024. aasta müügitulu oli 9 741 eurot ja puhaskasum 516 eurot, bilansimaht 10 527 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Lemetti. Juhatuse liige on Raul Lemetti. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.05.2014 (12 a 4 k) · Vana-Saarde, Kaubi küla, 68704
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu saagimine ja hööveldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 2023: -2,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,0 % | 2023: -12,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,7 % | 2023: 22,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2023: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −14,1 % | 2023: +3,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −3,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 741 | 11 345 | 10 943 | 18 382 | 18 339 | 11 793 |
| Puhaskasum | 516 | -330 | -5 994 | 95 | 168 | 2 614 |
| Käibevara | 3 360 | 3 862 | 5 504 | 11 969 | 5 873 | 3 252 |
| Põhivara | 7 167 | 8 144 | 9 246 | 10 993 | 9 050 | 11 502 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 527 | 12 006 | 14 750 | 22 962 | 14 923 | 14 754 |
| Kohustised kokku | 7 297 | 9 292 | 11 706 | 14 944 | 7 000 | 7 000 |
| Omakapital | 3 230 | 2 714 | 3 044 | 8 018 | 7 923 | 7 754 |
| Kasumimarginaal | 5,3 % | -2,9 % | -54,8 % | 0,5 % | 0,9 % | 22,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 360 € · 31,9 %
- Põhivara 7 167 € · 68,1 %
- Lühiajalised kohustised 4 959 € · 47,1 %
- Pikaajalised kohustised 2 338 € · 22,2 %
- Omakapital 3 230 € · 30,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 69,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 68,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 330 € | 351 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 239 € | 239 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 1 019 € | 1 137 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2023 | 539 € | 605 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 1 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 110 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 117 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVana-Saarde, Kaubi küla, 68704
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.12.2025Muutmiskanne Ä 20067794 / 7
-
22.10.2025Muutmiskanne Ä 20067794 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20067794 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20067794 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20067794 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20067794 / 2
-
28.05.2014Esmakanne Ä 20067794
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |