My Magic OÜ
Registrisse kantud 12700808My Magic OÜ (registrikood 12700808) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Aseri alevik, tegevusala kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük (EMTAK 47751). 2025. aasta müügitulu oli 418 278 eurot ja puhaskasum 61 814 eurot, bilansimaht 310 136 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Gerli Kasimir. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.08.2014 (12 a 2 k) · Kooli tn 8, Aseri alevik, 43401
Registriandmed KMKR EE101786155 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101786155
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 2024: 7,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,5 % | 2024: 14,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,0 % | 2024: 79,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,9 | 2024: 5,3 |
| Müügitulu kasv | +8,3 % | 2024: −10,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 418 278 | 386 061 | 431 829 | 416 103 | 357 813 | 276 951 | 226 177 |
| Puhaskasum | 61 814 | 28 408 | 50 597 | 99 864 | 80 389 | 2 247 | 1 282 |
| Käibevara | 272 549 | 178 962 | 181 084 | 133 207 | 103 050 | 62 589 | 62 767 |
| Põhivara | 37 587 | 74 031 | 49 262 | 27 616 | 24 805 | 20 371 | 15 944 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 310 136 | 252 993 | 230 346 | 160 823 | 127 855 | 82 960 | 78 711 |
| Kohustised kokku | 46 633 | 51 645 | 57 406 | 38 477 | 24 766 | 60 260 | 58 258 |
| Omakapital | 263 503 | 201 348 | 172 940 | 122 346 | 103 089 | 22 700 | 20 453 |
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 7,4 % | 11,7 % | 24,0 % | 22,5 % | 0,8 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 272 549 € · 87,9 %
- Põhivara 37 587 € · 12,1 %
- Lühiajalised kohustised 34 546 € · 11,1 %
- Pikaajalised kohustised 12 087 € · 3,9 %
- Omakapital 263 503 € · 85,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 27 447 € | 10 444 € | 110 086 € | 6 |
| II kv 2026 | 27 265 € | 8 680 € | 117 091 € | 6 |
| I kv 2026 | 26 348 € | 11 604 € | 102 507 € | 5 |
| IV kv 2025 | 29 174 € | 9 704 € | 141 461 € | 6 |
| III kv 2025 | 22 680 € | 9 783 € | 95 682 € | 6 |
| II kv 2025 | 21 315 € | 7 802 € | 102 950 € | 5 |
| I kv 2025 | 18 036 € | 7 707 € | 87 230 € | 5 |
| IV kv 2024 | 15 237 € | 6 945 € | 100 534 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 149 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 481 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 695 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 116 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Gerli Kasimir
- Viru-Nigula vald, Aseri alevik, Veetorni tn 3, Veetorni tn 4 korteriühistu Juhatuse liige
- Trendnails OÜ Osanik
- Gerlon OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| My Magic OÜ | 22,84 % | 571 € | 01.09.2023 | 418 278 €2025 |
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Rävala pst 19167738 · alates 03.02.2017
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Viru-Nigula vald 12 363 €
- 15. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Viru-Nigula vald 23,5 %
- 16. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Viru-Nigula vald 8,4 %
- 19. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Viru-Nigula vald 0,2 %
- 20. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Viru-Nigula vald 83 656 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 6 450 |
| Müük avalikule sektorile | 129 | 413 |
| Toetused kokku | 0 | 6 450 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus · maksed 129 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.07.2026Muutmiskanne Ä 40037728 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40037728 / 8
-
13.01.2023Muutmiskanne Ä 40037728 / 7
-
30.12.2022Muutmiskanne Ä 40037728 / M1
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40037728 / 6
-
11.01.2018Muutmiskanne Ä 40037728 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 40037728 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 40037728 / 3
-
09.11.2016Muutmiskanne Ä 40037728 / 2
-
07.08.2014Esmakanne Ä 40037728
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |