Trendlog OÜ
Registrisse kantud 12713857Trendlog OÜ (registrikood 12713857) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 88 991 eurot ja puhaskasum -28 768 eurot, bilansimaht 1 948 222 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vladislavs Meržejevskis. Juhatuse liige on Vladislavs Meržejevskis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.09.2014 (12 a 1 k) · Hommiku tn 4-10, Pärnu linn, 80010
Registriandmed KMKR EE101740586 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101740586
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -32,3 % | 2024: 75,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -29,2 % | 2024: 28,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,1 % | 2024: 6,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +87,2 % | 2024: +52,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 88 991 | 47 550 | 31 131 | 0 | 7 572 | 56 548 | 0 |
| Puhaskasum | -28 768 | 35 863 | -16 633 | -1 578 | -19 794 | -35 172 | -11 781 |
| Käibevara | 1 948 070 | 1 996 273 | 1 964 692 | 1 965 314 | 1 968 804 | 1 986 957 | 1 961 337 |
| Põhivara | 152 | 319 | 485 | 652 | 818 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 948 222 | 1 996 592 | 1 965 177 | 1 965 966 | 1 969 622 | 1 986 957 | 1 961 337 |
| Kohustised kokku | 1 849 587 | 1 869 189 | 1 873 637 | 1 857 793 | 1 859 871 | 1 857 652 | 1 796 860 |
| Omakapital | 98 635 | 127 403 | 91 540 | 108 173 | 109 751 | 129 305 | 164 477 |
| Kasumimarginaal | -32,3 % | 75,4 % | -53,4 % | – | -261,4 % | -62,2 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 948 070 € · 100,0 %
- Põhivara 152 € · 0,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 849 587 € · 94,9 %
- Omakapital 98 635 € · 5,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 980 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 12 350 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 61 220 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 129 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 20 017 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 64 268 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 11 825 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 57 450 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 660 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30054125 / 6
-
09.02.2021Muutmiskanne Ä 30054125 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30054125 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30054125 / 3
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 30054125 / 2
-
02.09.2014Esmakanne Ä 30054125
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |