HHTech OÜ
Registrisse kantud 12749387HHTech OÜ (registrikood 12749387) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -285 704 eurot, bilansimaht 2 690 015 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Mariana Lepiksoo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2014 (11 a 11 k) · Tatari tn 25, Tallinn, 10116
Registriandmed KMKR EE101833189 · osakapital 21 627 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101833189
- Osakapital
- 21 627 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,8 % | 2024: -15,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,7 % | 2024: 70,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 21 634 | 17 573 | 13 487 | 47 323 | 22 066 |
| Puhaskasum | -285 704 | -259 483 | -249 672 | -124 482 | -91 291 | -96 692 | -2 757 |
| Käibevara | 18 492 | 18 416 | 243 198 | 112 566 | 255 268 | 170 198 | 26 361 |
| Põhivara | 2 671 523 | 2 447 663 | 2 150 864 | 1 613 661 | 1 260 497 | 809 705 | 662 073 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 690 015 | 2 466 079 | 2 394 062 | 1 726 227 | 1 515 765 | 979 903 | 688 434 |
| Kohustised kokku | 1 244 930 | 735 662 | 404 162 | 394 477 | 878 790 | 251 637 | 682 058 |
| Omakapital | 1 445 085 | 1 730 417 | 1 989 900 | 1 331 750 | 636 975 | 728 266 | 6 376 |
| Kasumimarginaal | – | – | -1 154,1 % | -708,4 % | -676,9 % | -204,3 % | -12,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 492 € · 0,7 %
- Põhivara 2 671 523 € · 99,3 %
- Lühiajalised kohustised 121 930 € · 4,5 %
- Pikaajalised kohustised 1 123 000 € · 41,7 %
- Omakapital 1 445 085 € · 53,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 5 500 € | 1 430 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 2 750 € | 1 963 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 5 500 € | 1 401 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 2 750 € | 4 261 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 5 500 € | 2 097 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 224 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 13 192 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 092 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 833 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 477 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tera Ventures II Usaldusfond
- Botguard OÜ Osanik
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Rendin OÜ Osanik
- Miros OÜ Osanik Maksuvõlg
- 10Lines OÜ Osanik
- Suun Health OÜ Osanik
- Supersimple Technology OÜ Osanik Maksuvõlg
- Mifundo OÜ Osanik
-
Omanikukonto: Venturebeam Markets AS
- Silen OÜ Osanik
- Ampler Bikes OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Snabb OÜ Osanik
- Belief Water OÜ Osanik
- Punch Club OÜ Osanik
- Vocal Image OÜ Osanik
- Mulieres OÜ Osanik
- Actual Reports OÜ Osanik
-
Mariana Lepiksoo
- Avokaado.com OÜ Tegelik kasusaaja
- SIILI SÜSI OÜ Osanik
- BLS Partners OÜ Osanik Likvideerimisel
-
Ivo Nagel
- Rahvatantsuselts Pääsuke Juhatuse liige
- OÜ Roosikrantsi Õigusbüroo Tegelik kasusaaja
- CHR Services OÜ Juhatuse liige
-
Johanna Põldsam
- Poldhaus OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: FIRST TELECOM TRADING OÜ
- Hotell Jurmala OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Avokaado.com OÜ | 100 % | 2 500 € | 16.08.2023 | 1 096 879 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (9)
-
Tera Ventures II Usaldusfond 17,52 %
-
-
TeraVCapital OÜ 100 %
-
Lagopus OÜ 44,98 %
-
SS Ventures OÜ 44,98 %
-
Calamander OÜ 10,03 %
-
-
-
-
First Telecom Trading OÜ 15,84 %
-
Venturebeam Markets AS 7,49 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Avokaado.com OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.09.2025Muutmiskanne Ä 10202098 / 16
-
02.08.2023Muutmiskanne Ä 10202098 / 15
-
22.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10202098 / 14
-
15.11.2022Muutmiskanne Ä 10202098 / 13
-
02.08.2022Muutmiskanne Ä 10202098 / 12
-
14.06.2022Muutmiskanne Ä 10202098 / 11
-
05.01.2021Muutmiskanne Ä 10202098 / 10
-
31.12.2020Muutmiskanne Ä 10202098 / M2
-
11.02.2020Muutmiskanne Ä 10202098 / 9
-
05.02.2019Muutmiskanne Ä 10202098 / 8
-
05.09.2018Muutmiskanne Ä 10202098 / 7
-
05.07.2018Muutmiskanne Ä 10202098 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |