Snabb OÜ

Registrisse kantud 12801774
☆ Jälgi

Snabb OÜ (registrikood 12801774) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala maismaaveondust teenindavad tegevusalad (EMTAK 5221). 2025. aasta müügitulu oli 5 699 095 eurot ja puhaskasum 268 929 eurot, bilansimaht 2 577 092 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 17.02.2015 (11 a 8 k) · Veerenni tn 40a, Tallinn, 10138

Müügitulu 2025
5,7 mln €
↑ +48 % vs 2024
Puhaskasum 2025
269 tuh €
↑ +884 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
29
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101780601 · osakapital 4 976 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101780601
Osakapital
4 976 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 01.09.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
EMTAK 5221
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
2 577 092 €
↑ +43 % vs 2024
Omakapital 2025
1 027 748 €
↑ +58 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-2,5M02,5M5M7,5M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 4,7 % 2024: 0,7 %
Omakapitali tootlus (ROE) 26,2 % 2024: 4,2 %
Omakapitali osakaal varadest 39,9 % 2024: 36,0 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,8 2024: 0,8
Müügitulu kasv +47,7 % 2024: +42,8 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +47,0 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 5 699 095 3 859 226 2 701 795 1 655 327 1 232 002 830 182 748 776
Puhaskasum 268 929 27 324 87 336 -530 842 -833 059 -280 853 56 305
Käibevara 1 159 090 671 681 417 149 310 742 1 208 890 406 744 131 355
Põhivara 1 418 002 1 131 350 1 001 917 764 794 76 779 40 357 165
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 2 577 092 1 803 031 1 419 066 1 075 536 1 285 669 447 101 131 520
Kohustised kokku 1 549 344 1 153 067 705 562 449 367 225 354 187 805 48 795
Omakapital 1 027 748 649 964 713 504 626 169 1 060 315 259 296 82 725
Kasumimarginaal 4,7 % 0,7 % 3,2 % -32,1 % -67,6 % -33,8 % 7,5 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 2 577 092 €
  • Käibevara 1 159 090 € · 45,0 %
  • Põhivara 1 418 002 € · 55,0 %
Rahastus 2 577 092 €
  • Lühiajalised kohustised 1 431 780 € · 55,6 %
  • Pikaajalised kohustised 117 564 € · 4,6 %
  • Omakapital 1 027 748 € · 39,9 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,8
Kohustised ÷ bilansimaht 60,1 %
Põhivara osakaal bilansimahust 55,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
193 232 €
↑ +8,4 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
29
2025: 14 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
050k100k150k200k250k300kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0500k1M1,5M2M2,5MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 193 232 € 109 643 € 1 929 498 € 29
II kv 2026 178 320 € 96 478 € 1 780 082 € 29
I kv 2026 253 133 € 100 136 € 2 001 031 € 25
IV kv 2025 177 994 € 98 123 € 1 582 960 € 27
III kv 2025 182 399 € 86 951 € 1 503 632 € 28
II kv 2025 124 122 € 80 974 € 1 318 220 € 25
I kv 2025 141 975 € 83 419 € 1 134 303 € 26
IV kv 2024 138 681 € 72 321 € 1 186 502 € 24

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)64 411 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)36 548 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest56,7 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive10,0 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)643 166 €
Hinnanguline keskmine brutopalk2 424 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Kustas Kõiv
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 17.02.2015
Ott Reinhold
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 17.02.2015

Tegelikud kasusaajad

Kustas Kõiv
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 10.11.2023

Osanikud

Omanikukonto: ASTREC BALTIC OSAÜHING
85 € · 1,71 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Sven Reppo 50 %, Marek Kiisa 50 %
Astrec Invest OÜ
136 € · 2,73 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Marek Kiisa 100 %
AS LÕHMUS HOLDINGS
754 € · 15,15 % · ainuomand · alates 16.08.2023
Vantage Group OÜ
19 € · 0,38 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Marko Oolo 100 %
Lemonade Stand OÜ
46 € · 0,92 % · ainuomand · alates 16.08.2023
lõplik omanik: Kristjan Rahu 76,6 %, Siim Teller 10 %, Kaarel Rahu 10 %
Elmo Trolla(s 1981, 44–45 a)
75 € · 1,51 % · ainuomand · alates 16.08.2023
REINHOLDING OÜ
575 € · 11,56 % · ainuomand · alates 18.01.2024
lõplik omanik: Ott Reinhold 100 %
Omanikukonto: Sigmar Saar(s 1997, 28–29 a)
19 € · 0,38 % · ainuomand · alates 12.07.2024
Omanikukonto: Sten Kütt(s 1993, 32–33 a)
5 € · 0,09 % · ainuomand · alates 26.03.2025
Omanikukonto: Apolaküpsis OÜ
75 € · 1,51 % · ainuomand · alates 24.04.2025
lõplik omanik: Ottokar Siirak 100 %
Omanikukonto: Venturebeam Markets AS
21 € · 0,42 % · ainuomand · alates 25.04.2025
Omanikukonto: Venturebeam Markets Limited
10 € · 0,20 % · ainuomand · alates 25.04.2025
Omanikukonto: Venturebeam Markets AS
1 011 € · 20,31 % · ainuomand · alates 16.05.2025
Marit Maltis(s 1990, 35–36 a)
5 € · 0,09 % · ainuomand · alates 19.08.2025
Omanikukonto: Sevelopment OÜ
75 € · 1,51 % · ainuomand · alates 06.01.2026
lõplik omanik: Karl Kilgi 100 %
Omanikukonto: Krakul Investments OÜ
50 € · 1 % · ainuomand · alates 06.01.2026
Omanikukonto: ASMI OÜ
74 € · 1,49 % · ainuomand · alates 19.01.2026
lõplik omanik: Rinalds Imša 100 %
Reils OÜ
1 450 € · 29,14 % · ainuomand · alates 01.04.2026
lõplik omanik: Kustas Kõiv 100 %
Omanikukonto: MITRAL OÜ
247 € · 4,96 % · ainuomand · alates 17.06.2026
lõplik omanik: Mikk Moses 100 %
Omanikukonto: MARLIIS ISABEL Pukk(s 1999, 26–27 a)
4 € · 0,08 % · ainuomand · alates 09.07.2026
Omanikukonto: Tähe-Kai Tillo(s 1996, 29–30 a)
6 € · 0,12 % · ainuomand · alates 10.07.2026
Omanikukonto: Kerli Kasper(s 1987, 38–39 a)
235 € · 4,72 % · ainuomand · alates 30.09.2026

Isikute teised ettevõtted

Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017

Varasemad isikud (1)

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (15)

Skeem
100 %80 %29,1 %20,3 %15,2 %11,6 %5,0 %2,7 %1,7 %1,5 %1,5 %1,5 %1 %0,9 %0,4 %Krakul Holding OÜKrakul Holding OÜUG Investments OÜUG Investments OÜReils OÜReils OÜVenturebeam Markets ASVenturebeam Markets ASAS LÕHMUS HOLDINGSAS LÕHMUS HOLDINGSREINHOLDING OÜREINHOLDING OÜMitral OÜMitral OÜAstrec Invest OÜAstrec Invest OÜAstrec Baltic OÜAstrec Baltic OÜApolaküpsis OÜApolaküpsis OÜSevelopment OÜSevelopment OÜASMI OÜASMI OÜKrakul Investments OÜKrakul Investments OÜLemonade Stand OÜLemonade Stand OÜVantage Group OÜVantage Group OÜSnabb OÜSnabb OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Veerenni tn 40a, Tallinn, 10138
Juhata: 59.417291, 24.751906
Büroohoone ehitatud 2020 A Samal aadressil veel 61 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
3 aktiivset panti
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 3 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 207 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (15 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Tarbijavaidluste komisjoni otsused

Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·
Kuupäev Vaidluse liik Tulemus Täitmine
30.09.2026 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
29.06.2026 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
31.05.2026 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
31.03.2026 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
09.03.2026 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus tarbija kasuks Täitmise kohta register infot ei avalda
31.12.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
28.11.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
10.11.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
04.11.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
01.10.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus tarbija kasuks Täitmise kohta register infot ei avalda
18.08.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
07.08.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus tarbija kasuks Täitmise kohta register infot ei avalda
28.07.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
25.06.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus tarbija kasuks Täitmise kohta register infot ei avalda
06.05.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus tarbija kasuks Täitmise kohta register infot ei avalda
22.04.2025 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
23.12.2024 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus kaupleja kasuks –
30.09.2024 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus tarbija kasuks Täitmise kohta register infot ei avalda
15.07.2024 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus tarbija kasuks Täitmise kohta register infot ei avalda
03.12.2021 Liik märkimata Ava JVIS-is → Otsus tarbija kasuks Täitmise kohta register infot ei avalda

Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
025k50k75k100k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 62 564 86 018
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • RIIGIKANTSELEI · maksed 33 379 €
  • Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet · maksed 7 178 €
  • Riigi Kinnisvara AS · maksed 4 699 €
  • SA Viljandi Haigla · maksed 2 954 €
  • Keeleamet · maksed 2 700 €
  • Päästeamet · maksed 2 100 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 17.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 16.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 15.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 14.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 13.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 12.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 11.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 10.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 09.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 08.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)
  • 07.10.2026
    Osalus muutus: Venturebeam Markets AS (0.42%)

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 01.09.2026 Väikeettevõtja
2024 23.01.2026 Väikeettevõtja
2023 04.11.2024 Väikeettevõtja
2022 27.11.2023 Väikeettevõtja
2021 06.06.2022 Väikeettevõtja
2020 19.05.2021 Väikeettevõtja
2019 29.04.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –